PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682039}

Home: The House Imp

Home: Itoshi no Zashiki Warashi
6,6 5
ocen
6,6 10 1 5

Home: Itoshi no Zashiki Warashi
powrót do forum filmu Home: Itoshi no Zashiki Warashi

Taki dramat, ale trochę rodzinny, pokazuje stosunki między familią między familią sąsiadami, między bohaterami a uczniami z klasy, pracownikami i wszystko w oparciu o "Roku" czyli domowego duszka. Dobra gra aktorska, film jest miły choć nie jest jakimś cudem nie porusza jakiś nietypowych tematów rzadko spotykanych nie jest takim, w którym z zaparty,m tchem śledzisz każdą scenę i jak się kończy to żałujesz że nie trwał godzinkę dłużej, ale myślę że warto go obejrzeć, spróbować. W filmie najbardziej polubiłam dzieci, chłopaczek był słodki, chciałąbym mieć sama takiego młodszego braciszka, a Ai Hashimoto czyli Azumi to jedna z najlepszych aktorek młodego pokolenia, jest zdolna świetnie gra i bardzo ją lubię, oprócz dzieci darzyłam sympatią babcię. Kiedy chciała ona iść na stację odebrać brata to miałam łzy w oczach, ogólnie film trochę wzrusza i ma taką familijną atmosferę. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones