PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469285}
5,9 675
ocen
5,9 10 1 675
Homo.pl
powrót do forum filmu Homo.pl

Sądzę że Babcia chłopaka michała tak naprawde niewie dokońca co sie dzieje :)

szary

Wie, wie tylko co ma zrobić? Myślę, że nia ma siły już też do tego. Jego sprawa i tak zostało, tak łatwiej chyba jej żyć.

szary

Babcia Artura doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaki charakter ma jego związek z Michałem. Jej nawet przez chwilę nie postała w głowie myśl, aby tego nie zaakceptować. Być moze wiele osób nie jest w stanie zrozumieć, jak osoba w tym wieku może byc tak tolerancyjna, otwarta na "inności". Mnie ona też zaskoczyła swoją postawą, ale bylo to bardzo pozytywne zaskoczenie.

cenailo

A posądzanie ludzi starszych o zaściankowość nie jest wyrazem nietolerancji?

Stanley_Hartman

Jest ;) Jest również stereotypem (stary-->fanatyczny), ale chyba właśnie o to chodziło użytkownikowi cenailo, gdy pisał, że wielu ludzi nie jest w stanie zrozumieć otwartości starszej osoby. Ja tam nie doszukałem się natomiast żadnej nietolerancji z strony piszącego.

ocenił(a) film na 7
szary

Jeden z tych facetów pracuje a banku, który niedawno otworzył w Polsce placówki. Jest dyrektorem do czegoś tam...
Swoją drogą film nawet dobry, ale mało przekonywujący do tych osób. Za mało otwartości, a już przebąkiwania o adopcji dzieci nie przysporzą sławy tym ludziom.

wojciech84

Okazuje się, że geje są pod tym względem dość... konserwatywni. No, przynajmniej Ci filmowi. Lesbijki natomiast - bardziej otwarte. W sumie dość to ciekawe i pewnie można z tego wyciągnąć różne wnioski, na które może znajdę kiedyś czas. :P
A film dobry. Niby nie ma w nim żadnych fajerwerków, ale - dobry. Podobał mi się.
A babcia fajna. I też sądzę, że "wie, co się dzieje".

ocenił(a) film na 7
wojciech84

W tej chwili jest już wiceprezesem Alior Banku. Sprawdziłem z czystej ciekawości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones