PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9537}

Honor zabójcy

Silent Trigger
5,8 1 681
ocen
5,8 10 1 1681
Honor zabójcy
powrót do forum filmu Honor zabójcy

Tak samo, jak każdy inny z Dolphem Lundgrenem. Strzelają, biją i to wszystko. Szkoda mi Roya Scheidera, że w tym wystąpił. Cały film niczego specjalnego sobą nie prezentuje. Daję 2 tylko za dobry występ Tima Posta.

ocenił(a) film na 2
Shiloh

a gra tej laski była momentami żenująca, a resztę czasu była katastrofalna, fajnie wyglądała tylko jak leżała na waleta :)

ocenił(a) film na 1
reemi

no, śliczna dziewczyna stanowiła miły kontrast z twarzą Dolpha...;)

Shiloh

Naprawdę dawno oglądałem ten film. Ale z tego co pamiętam to był całkiem dobry. W sumie twój gust twoja sprawa ale podejrzałem twoje oceny i sory ale 1/10 dla Terminatora to dla mnie i podejrzewam, że dla wielu innych użytkowników tego serwisu profanacja. Więc może przestań oglądać filmy akcji bo ich najwidoczniej nie lubisz i marnujesz swój czas na ich oglądanie a później psujesz innym humor wydając słaba ocenę dobrym filmom.

użytkownik usunięty
Shiloh

mam dla ciebie dobra wiadomosc, juz nie musi ci byc szkoda roya scheidera bo on w tym nie wystapil
PS tim post (kto to w ogole jest?) robil tutaj za statyste, byl jakims bezimiennym zolnierzem w tle przez kilka sekund, wiec o czym ty piszesz i do kogo to ja nie wiem

ocenił(a) film na 1
Shiloh

kiepścizna...
facet nie zastrzelił kobiety - celu, bo miał wyrzuty sumienia, co nie przeszkodziło mu potem w spokojnym zastrzeleniu młodocianego, śmiertelnie przerażonego wojaka, który na widok Dolpha rzucił kałasza i próbował zwiać..
a poza tym w jakim miejscu na ziemi żołnierze używający m-16 i jeżdżący willysami mówią ze (blisko;)wschodnim akcentem do kobiety "s*ka"? (piszę obelgę w takiej wersji, bo filmweb nie toleruje nazywania po imieniu samicy psa;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones