PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857080}

Horda

Rogue
4,0 1 474
oceny
4,0 10 1 1474
Horda
powrót do forum filmu Horda

Nie zwracajcie uwagi na zamieszczone tu "recenzje" gimboprzygłupów z mózgami o gabarytach nadpleśniałych ziaren fasoli, którzy mają problemy ze zrozumieniem filmowych dialogów liczących więcej niż dwa słowa. Film nie jest jakąś rewelacją, ale da się oglądać, gra aktorów w większości poprawna, akcja wartka. Efekty animacji cyfrowej lekko poniżej przeciętnych, ale widziałem już gorsze. W sumie typowo rozrywkowy obraz, który spokojnie można obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
karakrytyka

Zgadzam się. Plusy:
- za Afrykę , zwierzaczki, odgłosy burzy - bardzo mało wykorzystana sceneria w kinie
- za aktora z RPA grającego Elijaha i za jego akcent - lubię gościa z filmów Neila Blompkampa,
- humor - zabójcze teksty tego komandosa co przeżył do końca i śpiewał Backstreet Boys ;D
- odniesienia do Parku jurajskiego i jeszcze do kilku innych filmów,
- mastershot - jedno długie ujęcie z uciekającą dziewczyną,
- poruszenia tematu hodowli lwów na rzeź - 12 tysięcy zwierzaczków męczy się w klatkach co roku i zostaje pozabijanych w imię szamańskich wierzeń
- wątek tego murzyna którego zwerbowało państwo islamskie był ciekawy + motyw zemsty zawsze na plus
- dobre tempo akcji i fajne zdjęcia
- muzyka
- scena ze z słoniami.
- scena z krokodylem (!)

Minusy:
-trochę CGI lwów kulało, ale bez przesady, w końcu to kino klasy B prosto na VOD
-Megan Fox absolutnie nie pasuje na szefową komandosów - cóż, trzeba to kupić "na wiarę"
- scena jak Megan idzie i wali z biodra do bandziorów - strzasznie kiczowato to wyszło, jakbym oglądał Komando czy innego Predatora z Arnoldem S.

karakrytyka

Od..je...ało ci, i się z tym zdradziłeś.

ocenił(a) film na 6
rhotax

Świetna wypowiedź. I na jakim poziomie! Wypisz, wymaluj, przygłup.Nic dodać, nic ująć...

karakrytyka

Prawdę mówiąc, to ty się wypowiadasz jak przygłup. I to bardzo zarozumiały przygłup. I do tego ordynarny.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

No to jest nas dwóch... (dwoje?). Ta wybitna wypowiedź zniewala kapralską prostotą, więc witamy w klubie zarozumiałych i ordynarnych przygłupów.

ocenił(a) film na 3
karakrytyka

Mówisz, że "W sumie typowo rozrywkowy obraz, który spokojnie można obejrzeć." a ja powiem, że nie - NIE można tego spokojnie obejrzeć dlatego że się po prostu SPOKOJNIE zasypia :)))) Choć nie zaprzeczę, że fabuła na plus i byłem ciekaw zakończenia.

ocenił(a) film na 6
mirzal

No i dobrze. Ja obejrzałem z zainteresowaniem cały film, a Ty byłeś ciekaw tylko zakończenia i nic złego się nie stało. Tak jest przy oglądaniu znakomitej większości filmów. Jednym się podobają, a innym ani trochę. Normalka...

ocenił(a) film na 2
karakrytyka

Ale tu nie było filmowych dialogów liczących więcej niż dwa słowa. Ten film to dno i nie zmieni tego Twoje lanie piany z pyska.

ocenił(a) film na 6
skalp_el

Na podstawie tego pełnego cielęcego uroku komentarza z urojeniem wyższościowym w tle nie można z góry wykluczyć, że jesteś durniem. Można za to ocenić, że poziomem inteligencji nie odbiega daleko od konia na biegunach. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones