PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

Świetny film :)

ocenił(a) film na 9

Do kina (na pokaz przedpremierowy) szłam z mieszanymi uczuciami, ponieważ byłam zmęczona i nie byłam w nastroju na oglądanie filmu animowanego... ale zostałam bardzo mile zaskoczona. Film jest po prostu świetny, akcja żwawa, bywa bardzo zabawnie, a na koniec można się wzruszyć. Gorąco polecam :)

Dudzinka

też myślę, że film bardzo fajny :) może ta akcja taka bardzo wartka nie jest, ale przez to moje dzieci (4 i 6 lat) są w stanie wszystko dokładnie przesledzić i wszystko rozumieją. Bo to nie jest oczywiste - zwykle na filmach animowanych mam nieodparte wrażenie, że są robione pod dorosłych. Tu też były wstawki dla dorosłych, ale dużo mniej niż zazwyczaj. I wcale mi to, dorosłej (!), nie przeszkadzało :)
Ten film po prostu był najmniej pretensjonalny ze wszystkich długometrażowych kreskówek z ostatnich kilku lat (jakie widziałam). Bardzo dobry.

Dudzinka

Film świetny, nie jest to może typ Shreka pełnego dorosłych aluzji ale prawdziwa bajka z morałem. Wykonana bardzo nowocześnie. Śmieszna, wzruszająca i mądra. Cały świat ktosiów stworzony tak by pobudzać i kształtować fantastyczne umysły dzieci. Mój synek oglądał od początku do końca film z wielkim zainteresowaniem i z wypiekami na policzkach. Myślę że dorosły też znajdziwe w niej coś dla siebie. Polecam gorąco bajkę nietuzinkową. Film nie jest specjalnie reklamowany w mediach (dowiedziałem się o nim z jednej strony dla dzieci).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones