PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

Co tak nisko? Więcej pozytywnych ocen! Zgadzam się, że film jest pełen zabawnych sytuacji. Ogólnie jest niezwykle ciepły i co więcej nie udaje, że nie jest bajką. Teraz robi się bajki, które zdaje się, wstydzą się, ze są dla dzieci. Horton się nie wstydzi i w tym jego wielka zasługa :)

astrayheart

yeah... prawda, to jedna z lepszych bajek które ostatnio powstały i to nie jest zwykła bajka o kolorowych zwierzątkach. jak ktoś chce to doszuka się tam wielu tematów, które trudno wytłumaczyć dzieciom. :)

ocenił(a) film na 6
astrayheart

Świetna bajka. Oglądałem 3 razy i za każdym równie mi sie podobała, dzięki niezłemu, nie narzucającemu się humorowi i przesłaniu.
Martwi mnie jednak to, że dzisiejszym dzieciom wychowanym na zupełnie innego rodzaju historiach film się mało podoba.

ocenił(a) film na 8
makoomba

Zgadzam się i to jest smutne, bo dzieci (a często i starsi) czekali na humor absurdalny bądz wulgarny- jaki teraz się promuje. A "Horton", że tak patetycznie powiem z braku lepszego określenia, jest bajką głęboką. Mozna odczytać go jako manifestacje wiary w wyższy, opiekujący się ludzmi, byt. Tylko że komu się chce ruszać mózgiem przy oglądaniu filmów? Teraz świat nastawiony jest na ordynarną, kontrowersyjną rozrywkę i tak skończymy na statku kosmicznym (patrz "walle").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones