PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395787}

Hostel 3

Hostel: Part III
4,9 15 824
oceny
4,9 10 1 15824
Hostel 3
powrót do forum filmu Hostel 3

Polecam!

ocenił(a) film na 8

Oceniłem na 8! Nie wiem dlaczego taka niska ocena jest na filmweb. Jak ktoś nie lubi krwi
to po co ogląda??? Dla mnie bardzo dobry. Trzyma w napięciu. Polecam wszystkim fanom
gatunku!

ocenił(a) film na 4

Popieram w 100%!

roxa175

Też zaniżę z przyjemnością. Film beznadziejny.
Po 1 i 2 widz - amator krwawej łaźni oczekuje w 3 eskalacji tego czym jest ten gatunek, a dostaje niemalże 'kino familijne'. Jeśli twórcy chcieli zmienić konwencję, to nie powinni jechać na marce 'Hostel' bo to inny target jest.
A po za tym, zwroty akcji były fatalne. Nie chodzi o to, że były przewidywalne, bo nie były, ale nie były tylko dlatego, że były oszustwem.
Skośny--naganiacz w początkowej scenie, grał tak, jakby miał być ofiarą, a nie oprawcą. Ja wiem, że chodziło o zmylenie widza. Ale nie o to chodzi. Dobry zwrot akcji polega na tym aby uśpić czujność widza, a nie na oszukać go.

użytkownik usunięty
Kicerator

Ty chyba nie widziałeś nigdy filmu który 3ma w napięciu. To coś co nazywasz filmem to jest jakieś *sraczkowate gówno (*krew i flaki). Więc to sraczkowate gówno może buty czyścić z fekalii filmom z gatunku gore czy horrorom z lat '90 które miały klimat. A to.. jaki to jest słaby film to szok..

ocenił(a) film na 4

Dokładnie! Ten film jest chory.

ocenił(a) film na 5
Kicerator

Film nie jest chory, ani fajny bądź zły. Chory nie jest na pewno, gdyż to raczej przedstawia po prostu sytuację z takich miejsc w prawdziwym świecie, z odrobiną własnej inwencji twórczej. Nie jest fajny, gdyż kompletnie odbiega od poprzedniczek, a zły także nie jest ponieważ pomimo wielu wad film trzyma jakieś tam wyznaczone standardy. Dam ocenę 5/10 z powodów kompletnego odbiegu od Czech oraz poprzednich części, lecz nie czułem monotonności tego filmu.

ocenił(a) film na 7
CAABAG

mi tam się podoba, w końcu coś nowego i ciekawego :)

ocenił(a) film na 4
CAABAG

Ale powiedz, komu sprawia przyjemność oglądanie maltretowania ludzi? To JEST chore. Nawet jeśli tak jest naprawdę, to nie znaczy, że trzeba o tym od razu robić film, i to tak chory.

ocenił(a) film na 5
diabelek99

Podobno każdy jest chory, lecz nie każdy jest zbadany. A film obejrzałem spodziewając się jakiejkolwiek kontynuacji Hostela 2, który swoim klimatem wciągnął mnie kompletnie :D

ocenił(a) film na 6
CAABAG

"Nie ma ludzi zdrowych, są tylko Ci nieprzebadani" - Freud ;) a co do tego dlaczego ludzie lubią takie filmy - proste, owoc zakazany, każdy to lubi. Owoc zakazany jest również głównym tematem tego filmu. Natura ludzka nie jest do konca zbadana, aczkolwiek ludzie są otwarci na nowe doświadczenia, potrzebują ich, tylko niektórzy są bardziej nastawieni na pobudzenie a inni mniej. Lubią się bać,ale lubią też patrzeć na to, co w normalnym świecie jest mało prawdopodobne. Ci z największym zapotrzebowaniem na bodźce są w stanie realizować takie fantazje. Stąd mamy psychopatów ;)

ocenił(a) film na 5
Shrodis

i ludzi z profilówkami, jak Twoja xD Pierwsze dwie części są, można powiedzieć, oparte na faktach. Takie rzeczy naprawdę mają miejsce na świecie. Myślę, że jeśli chodzi o 3 część, reżyserowi chodziło o przedstawienie czegoś takiego w drastyczny sposób. Ukazać TO jako normalną rzecz, która może przydarzyć się każdemu.

ocenił(a) film na 5
Kicerator

Niska ocena, bo film nie utrzymuje poziomu napięcia i zwalnia im bliżej końca. Sama końcówka bardzo słaba, chyba z braku pomysłu. W ogóle to zajebiście przewidywalny, miałem nadzieję, że jednak Scott nie przeżyje... ale reguła musi być.

Kicerator

Film dobry - 7/10 - jednak dużo gorszy od 1 i 2 części jak dla mnie.

ocenił(a) film na 7
Kicerator

Nie pamiętam już poprzednich, ale ta jest całkim niezła. Trochę naiwan fabuła jednak ciekawie się ogladało. Fajne zakończenie, fajna zabawa, bo i napięcie i krew i wartka akcja. Dałem 7 film spełnił takie zadanie jakie w nim pokładałem. Dzis za pieniądze mozna wiele, więc takie, albo podobne zabawy moga być gdzieś realizowane. O dziwo ten film równiez uczy, aby nie ufac wszystkim bez końca. Zawsze obok znajdzie sie ktoś, kto pragnie nas dla własnych celów wykorzystać, gdzieś obok może być ktoś kto nam źle zyczy..

Może dam 8

ocenił(a) film na 7
Kicerator

Dobre kino. Po drugiej częsci powielającej schematy z pierwszej mamy tutaj kompozycję troszkę inaczej skonstruowaną. Odczepiono się w końcu od Słowacji i akcję dziejącego się zła osadzonow Vegas. Film trzyma poziom. Następne części mile widziane. Moja ocena 6,80

Kicerator

Tu nie chodzi o lubienie, czy nie lubienie krwi, ten film jest zwyczajnie żałosny, skierowany do grupy nastolatków o bardzo niskim poziomie intelektualnym i emocjonalnym. Zwyczajna łatwa kasa dla producenta, szybki dolar zarobiony na tłukach :)

ocenił(a) film na 6
Kicerator

Jakiej krwi? Tylko jedna brutalna scena na poziomie Hostela. Reszta to nic co by wzbudziło niesmak w wiedzu. Jednak żaden film mnie tyle razy nie zaskoczył. Zdecydowanie nie można go nazwać przewidywanym. Oceniam na 6 za brak tego specyficznego klimatu i za to że go tak ugrzecznili.

użytkownik usunięty
Kicerator

Tego nawet nie można polecić fanom Hostelu, a co dopiero fanom gatunku :)

ocenił(a) film na 6

fanom gatunku gore? myśle ze można polecić, bo czemu nie?

użytkownik usunięty
Shrodis

Chodziło ogólnie o gatunek horror, a nie można polecić, bo jest po prostu poniżej przeciętnej.

ocenił(a) film na 6

no tak, ale w dzisiejszych czasach horrory też mają podgatunki i według tego wybiera sie film, nie wiem czemu filmweb nie wprowadził jeszcze tego rozróżnienia. To tak jak masz komedie i komedie romantyczn - od obydwu oczekuje sie czegoś innego i ja np uwielbiam komedie, a romantycznych nie zdzierżę, tak i w przypadku horrorów - jako straszak a jako obrzydliwe gore, to zupełnie inne oczekiwania co do filmu ;)

użytkownik usunięty
Shrodis

Rozumiem doskonale o co chodzi, ale ten film jako gore i tak jest mierny :) To zwykłe popłuczyny po dobrej jedynce.

ocenił(a) film na 6

meh, dla mnie hostel jest cały czas tak samo przewidywalny, ale na nudny wieczór ujdzie. i tak przebieg zdarzeń jest ciągle taki sam, a dwójki nie oglądałam. W trójce podobała mi się mała próba zwodzenia widza jeśli chodzi o rolę oprawcy i ofiary, i tu akurat podobało mi sie to bardziej niż w 1 gdzie nie było raczej gierek psychologicznych z widzem tylko mała rzeź non stop ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones