PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395787}

Hostel 3

Hostel: Part III
4,9 15 810
ocen
4,9 10 1 15810
Hostel 3
powrót do forum filmu Hostel 3

Po przeczytaniu opinii na temat tego filmu zniechęciłem się do niego i obejrzałem dopiero dłuższy czas po 1 i 2 części. I znów gdybym posłuchał się typowego polskiego narzekania nie obejrzałbym kolejnego dobrego filmu (ile to już miałrm w tym roku wątpliwości czy oglądać dany film po przejrzeniu narzekań na niego). Dla mnie 9/10.

jacob6666

Dla mnie może nie 9/10, ale 7/10. Rzeczywiście, filmy należy samemu obejrzeć, a nie kierować się opiniami innych. Moim zdaniem słabszy od pierwszej i drugiej części, ale... nieco lepiej nakręcony, bardziej okraszony fabułą, co akurat temu filmowi wcale nie pomogło. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
vermes

Dokładnie, zgadzam się z opinią aż do fabuły, bo dla mnie
śmierdziała ona przeeksploatowanym Kacem z (wstawić cokolwiek).

Samo zakończenie też niskich lotów, bo niczym z połowy horrorów o prześladowcach.
Poprzednie części były też bardziej tajemnicze.
Tyle.

ZSGifMan

Tak > jednak zło wygrało, bo ofiary stały się oprawcami; niestety

ocenił(a) film na 4
jacob6666

Czytanie opinii jest absolutnie bezsensowne przy każdym filmie, bo zawsze będą one subiektywne, a to przecież kwestia indywidualnego gustu, a o gustach.... W każdym razie Hostel III jak dla mnie 4/10.

jacob6666

Jak to było dla ciebie 9/10 to współczuję z powodu braku gustu, jedynka t było coś a to tani szajs zrobiony jednie dla kasy jadący na zajebistości pierwszej części

jacob6666

Czy warto obejrzeć film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones