PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 009
ocen
5,4 10 1 68009
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Sceny gore są niesamowite, biją na głowę Piłe i jej popleczniki. Gra aktorska Jay-a Hernandeza jest również bardzo dobra. Gore na miarę XXI w. Nie będę ukrywał, że to film dla osób silnych psychicznie, ci którzy wymiękali na takich filmach jak Cube niech się trzymają z daleka - to nie jest coś dla nich. Osoby oceniające od 1 do 4 to osoby, dla których film zapewne nie dotarł. Bawią mnie komentarze, że jest to film dla psychopatów itd. Otóż nie - film jest dla normalnych ludzi, którzy lubią i w pełni odnajdują się w tych klimatach. Przykre, że każdy każdemu chce wcisnąć swoje zdanie!

Nekromanta21456

No dokładnie , nie znam lepszego filmu w tym klimacie . Sequele to już padaki.

ocenił(a) film na 6
Nekromanta21456

"Sceny gore są niesamowite, biją na głowę Piłe i jej popleczniki.
[...]
Osoby oceniające od 1 do 4 to osoby, dla których film zapewne nie dotarł.
[...]
Przykre, że każdy każdemu chce wcisnąć swoje zdanie!"
Tak krótko podsumowując wypowiedź pana Nekromanty. I nie zamierzam się tu wdawać w żadną dyskusję, chciałem tylko wytknąć taką "zabawnostkę" w tym temacie.

ocenił(a) film na 7
ZiD0

Akurat nie ma tu nic do śmiechu, bo napisałem samą prawdę i wyłącznie prawdę. Skoro już chcesz porozmawiać na temat takiej zabawnostki to może uzasadnisz mi wytknięte zdania z mojej wypowiedzi. Chętnie posłucham

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones