PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 67 973
oceny
5,4 10 1 67973
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Hamerykańska antyreklama Słowacji. Słowacja pokazana w ponurych barwach grozy i psychodelii gdzie mieszkańcy mordują bezkarnie zagranicznych turystów. Chory film
krzywdzący piękny kraj i jego mieszkańców ale cóż hamerykańce już tak mają że uważają
się za jedyny cywilizowany kraj a reszta to barbarzyńska dzicz ;/

ocenił(a) film na 3

W pełni się zgadzam. DOBRA Ameryka, to tylko i wyłącznie ostoja dobroci, moralnego ładu i ogólnie pojmowanego porządku i społecznego zadowolenia. Natomiast cała Europa Środkowa i Wschodnia, to Rosja, a jeżeli nawet nie, to niczym się nie różniąca od Rosji.Paskudne kino, w dodatku w nudnym, nie przyciągającym wydaniu.

Blok11

Co ty mówisz . Przecież dla nich Europa to jeden kraj. Nie mają pojęcia , że istnieje coś takiego jak Europa wschodnia czy zachodnia. Ich wiedza na temat geografii kończy się na ich własnym kraju , którego i tak nie znają zbyt dobrze.

użytkownik usunięty
GarvinSitho

Tak oni myślą że 2 Wojna Światowa rozpoczęła się od Pearl Harbor więc o czym tu gadać to banda idiotów i tyle tylko KFC i komiksy im w głowie.

ocenił(a) film na 7

Po 1 to niestety nie jest to tylko film. Po 2-w każdej plotce jest często jakaś część prawdy. Po 3-taki już mamy podział terytorialny-na kontynenty a dalej kraje, więc siłą rzeczy jakiś musiał być tłem wydarzeń przedstawionych w filmie. Osobiście jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w takich krajach jak Słowacja czy Rosja jest dużo przemocy i agresywnych ludzi, co oczywiście nie znaczy, że dotyczy to 100% populacji owych krajów. Jednak mam nieodparte wrażenie, że sęk w tym, żeby przedstawić pewne przerażające zjawisko, które wcale niestety nie jest fikcją i kwestia umiejscowienia akcji odgrywa tu drugorzędną rolę. A te stereotypy poniżej to czysta hipokryzja. Czepiacie się Amerykanów, że podchodzą w sposób dyskryminujący i szufladkujący do Słowacji a sami nie jesteście lepsi.

użytkownik usunięty
uwieziona

Wiesz byłem na Słowacji nie raz a żeby się wypowiadać na jakiś temat trzeba go znać a nie ot tak sobie.

ocenił(a) film na 7

Rozumiem że znasz wszystkich ludzi w tym kraju? Nie możesz też wiedzieć, na ile ja znam Słowację. Ale już pomijając to, to nie o to chodzi w tym momencie. Widzę, że nic nie zrozumiałeś z tego, co stanowiło myśl przewodnią mojej wypowiedzi.

Pomijając te brednie na temat Słowacji, uwielbiam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones