PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 022
oceny
5,4 10 1 68022
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Film mi sie nie podobał. Powody - słabiutki pomyśł, nieuzasatniona brutalność itd... ale nie o tym chciałem. Myślicie że hostel mógł powstać po to żeby żeby zrazić bogatych wczasowiczów do przyjażdżania i wydawania kasy w krajach nowej uni europejskiej. Na poczatku mamy pokazane uroki Amsterdamu a potem przenosimy do "okropnej" Bratysławy - a przecierz to takie piekne miasto. Kraje zachodnie boją się chyba utraty pieniędzy płynących z turystyki i to byłoby jakieś wytłumaczenie dlaczego taki beznadziejny film mógł powstać - rzeczywiście odpycha od wschodniej europy w 100%.

LittlePig

mnie rozwalilo to ze wszystkie auta pokazane w Filmie mialy z 30 lat same stare wolgi skody i sam juz nie wie mco to bylo :/ tak jakby w Europie wschodniej jezdzily same gruchoty z przed 30 lat. Bylem kiedys w bratyslawie i miasto jest naprawde super tutaj zobaczylem jakas wioske (jako panorame miasta) dworzec jak ... trudno opisac normalnie. Wystarczy wlaczyc google earth i widac jak na dloni ja kwyglada bratyslawa i dworzec bratyslawski. A tu zrobili jakas pipidowe z "wygwizdowa malego" i pokazali jako dworzec bratyslawy. Taxi oczywiscie jakis fiat czy tam lada poprostu masakra!! nie podobalo mi sie to strasznie. w Dyskotekach Hity z lat 80 tak jakby w europie wschodniej nie bylo nigdy MTV czy bron borze kablowki bo gdziezby my przeciez ogladamy Pulp Fiction na czarnobialym telewizorku( o ile ktos ma) porazka wredne i hamskie stereotypy ktore Amerykanie caly czas propagoja (obejzycjcie Euro Trip tam na mapie polski jest flaga czeska pokazana a w bratyslawie z blokowisk Fekalia wywalaja przez okna bo oczywiscie nie ma kanalizacji) .

Abe

W filmie chcieli pokazać jakiś zacofane państwo Europy Wschodniej. Tylko nie wiem, czemu akurat Słowacja.

czomo12

Zapewne znudziło im się ciągłe ukazywanie Rosji w filmach jako ,,zadupia'', więc wybór padł na Słowację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones