PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 022
oceny
5,4 10 1 68022
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Hostel

ocenił(a) film na 10

Hostel może aż taki straszny nie był ale fabułe ma zarąbistą. Ja tylko żałuje 1 w tym filmie, że wtedy jak przejechał tą trójke to nie wysiadł i z nimi nie pogadał i nie wpier..... temu kolesiowi.

ocenił(a) film na 3
forest_7

Ja się nie zgadzam! Chore zabijanie ludzi w okrutny sposób, żeby ktoś za pieniądze mógł to oglądać to nie jest "zarąbiasta" fabuła. Poza tym perypetie paru ludzi na wakacjach to raczej oklepany motyw.

ocenił(a) film na 1
forest_7

fabuła jest "zarąbiasta"?? o_O ... ja też załuje jednego w tym filmie...że wogóle miał sznasę się narodzić...dno kompletne

forest_7

Nie wiem.. przed chwila obejrzałem dwie czesci pod rzad i odczucia mam raczej dziwne.. miał byc horror, a wyszła z tego brutalna sieczka.. choc chyba jednak fabula nie byla taka zła, dobrze mi sie ogladało, choc czasami przejmował mnie brutalnoscia.. no ale wiedzialem na co sie decyduje, skoro tarantino maczal w tym palce.. mieszane uczucia mam.. nie byl az taki zły jak na horror, wiec daje 6..

ocenił(a) film na 1
amper_k

Fabuła!!!?? To coś przeczy pojęciu fabuły!!! Ćwiartowanie ludzi i bieganie bez oka to ma być fabuła!!?? To jest najgorszy wytwór ostatnich lat, niemający nic wspólnego z filmem!!

forest_7

Mówisz o dwóch dziwkach i o gościówie z Amsterdamu? Akurat to jedna z tych dziwek najbardziej naraziła się Paxtonowi i ona najbrutalniej zginęła z tej trójki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones