PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 022
oceny
5,4 10 1 68022
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Nie wiem czy niektórzy mają aż tak spaczony gust filmowy czy są po prostu trollami dając temu filmowi dobre oceny (pozdro dla ludzi, którzy dają 10), ale ja straciłem 2h swojego życia ogladając tą parodię horroru. Wielu pisało tutaj w komentarzach, że to jest niesamowita sieka i hektolitry krwi. Nic podobnego. Fabuła jest tak przewidywalna i naiwna że aż śmieszna. Żeby to broniło chociaż się brutalnością (jak Piła) to nie miałbym nic przeciwko. Jednak jest to mierne kino, podrzędnej kategorii bez żadnego sensu i napięcia. Typowa nisko-budżetówka, która w zamyśle miała być brutalna- stało się inaczej. To może przestraszyć maksymalnie 10-latka który będzie miał koszmary. Odradzam tego filmu każdemu kto ceni swój czas i nie chce go tracić na taki szajs. 3/10 i ani gwiazdki więcej

ocenił(a) film na 4
adamek94

Spaczony gust ? Doprawdy ?
Ach ,czyli twój jest ''wspaniały'' ?
Nie ma takie czegoś jak spaczony ,lepszy ,gorszy gust .
,,O gustach się nie dyskutuję ''
,,Rożne są gusta''
Nie kieruj się opiniami innych ,bo albo kłamią ,albo zupełnie co innego im się podoba .
Przekonać się trzeba samemu ,i proszę ,nie zwalaj na innych ,na ludzi którzy mają inny gust od ciebie .
Ja również mogę powiedzieć ,że twój gust jest spaczony :) choćby nie wiem jak świetne filmy byś oglądał .
Ten film jest skierowany tylko i wyłącznie dla fanów gore lub snuff [-filmów ostatniego tchnienia- ] ,a oni nie wymagają jakiejś zawiłej fabuły ,albo intelektualizmu .
Oni chcą latającego mięsa ! [Bez obrazy dla fanów tych gatunków ,co kto lubi :) ]
Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 3
StephenKing19802013

Oceniam to co widzę i nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś może to dodawać do klasyki filmów czy czegoś wartego uwagi. Jeśli "Hostel" jest stawiany obok "Piły" to chyba mamy jednak lekkie nieporozumienie i kwestia gustu nie ma tutaj nic do rzeczy. Ten film po prostu nie prezentuje żadnej wartości i czy ma się gust taki czy siaki to jakieś pojęcie o tym co się ogląda raczej trzeba mieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones