PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 022
oceny
5,4 10 1 68022
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

STUG ocena 8,5/10

ocenił(a) film na 10

Nie wiem jak wam,ale mi się film podobał,według mnie jest nawet lepszy od teksańskiej masakry piłą mechaniczną gdzie nieustannie latają flaki.Ten film,mówie tutaj o Hostelu,ma przynajmniej zajebi**ą fabułę,aż strach jechać na słowację ^^ :D hehe,gra aktorów oraz akcja prezentują sie na dobrym poziomie,napewno się nie zanudzisz oglądając hostela,wręcz przeciwnie,raczej sięgniesz po "Hostel 2 " ^^, POZDRO :D

STUG

Nieoglądałem tego shitu ,ale Plemnik zawiodłeś mnie :P 8,5/10 dla Hostelu? :o Noo way. Oj Plemnik muszę nauczyć Cię co to jest dobre kino ^^

pozdro!

użytkownik usunięty
STUG

Mi też film się podobał, wydaje mi się, że w hostelu było więcej krwawych scen niż w teksańskiej masakrze, ale to jest właśnie w tym dobre. Po prostu filmy Tarantina są oryginalne ;) a na Słowację to rzeczywiście strach jechać, zaproponują ci jeszcze bilet do muzeum oO

ocenił(a) film na 10

Kwicu,nie oglądałeś tego filmu ale zawiodłem cię wystawiając ocenę 8,5 dla niego? lol,chyba cos ci sie zdrowo po****** xD :D:D:D


Posłuchaj lepiej koleżanki która się właśnie wypowiedziała,ludzie wiedzą co dobre,nie tak jak ty ^^ nie warto jechac do muzeum na Słowację :) :D:D:D

Apropo Kwicu, "plemnik,nauczę cie co to dobre kino",właśnie widzialem jak graleś z tym kolesiem w bilarda w RAWIE :D ;) to było dobre kino :)

Pozdro dla Koleżanki i Kwica ^^

STUG

Jak dla mnie tez jeden z lepszych horrorów . Leży mi jego fabuła :**

STUG

Właśnie przedstawienie Słowacji to główna wada tej produkcji. To normalny kraj, akurat tam byłem i wiem, że nie ma się czego bać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones