PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623660}

To the Forest of Firefly Lights

Hotarubi no Mori e
7,9 13 843
oceny
7,9 10 1 13843
Hotarubi no Mori e
powrót do forum filmu Hotarubi no Mori e

Cudowna opowieść

ocenił(a) film na 8

Piękne anime, ja, osoba rzadko płacząca, ryczałam po napisach końcowych. Jedyny minus to to,
że jest zbyt krótkie. Chciałabym jeszcze przeżyć tę historię, poruszyło mnie zakończenie.

ocenił(a) film na 10
MisatoChan

Dokładnie to samo sobie pomyślałam :)

ocenił(a) film na 8
MisatoChan

Zgadzam się w 100%, ja też płakałam :( Szkoda, ze nie ma dalszych części :(

ocenił(a) film na 9
MisatoChan

Drugi raz w życiu, kiedy chciało mi się płakać na filmie. Najchętniej od razu po skończeniu obejrzałabym jeszcze raz.

ocenił(a) film na 9
MisatoChan

faktycznie z jednej strony szkoda, że takie krótkie ale z drugiej strony nie ma żadnej niepotrzebnej sceny. wszystko tak delikatne, że siedziałam jak zauroczona. przepiękne naprawdę, dawno nie widziałam czegoś tak niesamowicie magicznego. ;D więcej takich anime! <3

ocenił(a) film na 9
malinowa_4

Zgadzam się z wami, bardzo oryginalnie pokazana część tego co tkwi w każdym z nas :) Też płakałem na napisach końcowych ale dlatego że navet nie umiałem ich przeczytać ;)

MisatoChan

Ja tam beczałam przez większość filmu. Piękny film. Koniec był bardzo dobry. On nie chciał jej krzywdzić, zmieniać całe życie. Cierpiał bez niej. Sprowokował "zniknięcie", przytulił ją- dał jej to o czym marzyła i on też w ten sposób spełnił swoje marzenie. Na różne sprawy można patrzeć z różnych perspektyw. Przyjemnie "umierać" czując wielką miłość i poczucie słuszności, że zrobiło się coś właściwego, słusznego, POGODZIŁ SIĘ Z beznadziejnością ich związku i dał spokój dalszej wewnętrznej szarpaninie. Zaplanował tą "randkę", pożegnanie. Beczę:-). Taka prawdziwa miłość zawsze trwa tuż przed jej kresem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones