PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623660}

To the Forest of Firefly Lights

Hotarubi no Mori e
7,9 13 850
ocen
7,9 10 1 13850
Hotarubi no Mori e
powrót do forum filmu Hotarubi no Mori e

Film owszem jest bardzo romantyczny i przyjemnie się go ogląda, ale byłam przekonana, że skończy się w nieco bardziej "finezyjny sposób". Był taki fragment w filmie, gdzie Hotaru spadła z drzewa i poprosiła Gina, żeby obiecał jej, że nigdy, przenigdy jej nie dotknie. Pomyślałam sobie wtedy, że film skończy się w jakiś dramatyczny sposób typu Hotaru grozi niebezpieczeństwo, ale Gin nie może jej pomóc, więc główna bohaterka umiera i np. również staje się duchem - i to byłoby dobre!
Co jak co, ale myślałam, że zakończenie będzie nieco mniej banalne niż po prostu dotknięcie przez człowieka i zniknięcie ducha. Przez to historia wydała mi się jakby niedokończona.. No, ale mimo to daję mocne, bo film ma swoją magię i urok 7/10 :)

ocenił(a) film na 8
kooozka

Miałam nadzieje na dokładnie takie samo zakończenie! Wydaje mi się, że było by to bardziej ciekawsze od przypadkowego dotknięcia nieznanego dziecka. Lub w drugą stronę - Gin w jakiś sposób stanie się prawdziwym człowiekiem. Ale magia i tak jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones