PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623660}

To the Forest of Firefly Lights

Hotarubi no Mori e
7,9 13 852
oceny
7,9 10 1 13852
Hotarubi no Mori e
powrót do forum filmu Hotarubi no Mori e

słabe ... nudaaa

ocenił(a) film na 5

Anime naprawdę słabe 5/10 ...

Zapowiadało się dobrze, ale ...
Wątek miłosny jest bardzo słaby.
Przypadkowe spotkanie -> z czasem przeradza się w miłość -> miłość napotyka na trudności ... ble ble ble.
Przewidywalny koniec. Nuda.

Oczekiwałem trochę więcej od tej anime, po takiej ocenie spodziewałem się jakieś rewelacji ... a okazało się to wszystko zwykła, przestarzałą historyjką wziętą z jakiegoś słabego romansidła ;)

NIE POLECAM.

mqk12

Trzeba było obejrzeć sobie hentai, jak za mało Ci wrażeń. ;)

ocenił(a) film na 5
Comayhem

Zapewne hentai dostarcza więcej wrażeń niż to kiczowate anime ... zdaje sobie sprawę ze dość trudno jest przedstawić coś niezwykłego w tak krótkim czasie, ale np w animach Hayao Miyazakiego jest coś niezwykłego i prawdziwego ... każde anime przekazuje jakieś wartości. Każda historia którą tworzy jest niezwykła, piękna i cudowna. Natomiast Takahiro Omoriowi się to nie udało ...

SZKODA :P

mqk12

Każdy odbiera to na swój sposób i trzeba to uszanować, mi się podobał, pomimo tego, że wolę akcję w tym co oglądam, a to anime było spokojne i miłe... ale to nie czyni go złym, co prawda bardziej dla bab.

ocenił(a) film na 4
mqk12

Zgoda !!!

ocenił(a) film na 5
mqk12

Zgadzam się z wypowiedzią. Dla mnie to też nie było takie rewelacyjne.

ocenił(a) film na 10
mqk12

gusta i guściki :)
Mnie kompletnie urzekło. Obejrzę na pewno jeszcze nie raz :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
mqk12

Moim zdaniem było rewelacyjne. Dało mi nawet trochę do myślenie, ale bardziej na podstawie życia i śmierci - co gdy ktoś bardzo bliski naszemu sercu odejdzie - dla mnie jest to równoznaczne z zniknięciem gdyż nie wierzę w niebo itd.. A co do oklepanych fabuł, to nie do końca spodziewałam się takiego zakończenia, nie było ono rozciągane jak w niektórych filmach/anime, lecz przyszło niespodziewanie w ciekawy sposób.

ocenił(a) film na 8
mqk12

Chyba zaszło nieporozumienie... To anime nie jest raczej typowym romansem. Chodzi o przywiązanie i bliskość. Zauważ, że całość dzieje się na przełomie lat, a nie roku. Dziewczynka polubiła nowo poznanego chłopaka, a potem do niego wracała. Dobrze się bawili. A końcówka znaczyła tyle, że jeśli ci na kimś zależy, dla jednej chwili z nim poświęcisz całe swoje życie.
Historia jest urzekająca, chociaż na pewno ma swoje wady.

ocenił(a) film na 7
mqk12

Według mnie rewalacyjne anime. Zgadzam się, że fabuła oklepana i sam film przewidywalny, ale posiada niesamowity klimat. Czuć w nim spokój, ciszę, samotność- uwielbiam takie kino ;)

mqk12

Moim zdaniem film całkiem niezły, ale nie tak dobry jak się spodziewałam po tych wszystkich ochach i achach, których naczytałam i nasłuchałam się na jego temat. Po obejrzeniu miałam trochę niedosyt, moim zdaniem wszystko stało się za szybko, zwłaszcza końcówka i gdyby pociągnąć to choć trochę dłużej to pewnie bardziej by do mnie trafiło. Najpopularniejsza AMV dotycząca tego anime wzrusza mnie bardziej niż anime samo w sobie. Fabuła przewidywalna, wystarczy przeczytać opis i od razu można się domyśleć jak się skończy, ale w przypadku tej produkcji nie uważam tego za wadę, bo to nie o to tu chodziło. Poza tym uważam, że anime byłoby lepsze bez wątku romantycznego. Piękna muzyka, która jest jak dla mnie największą zaletą tej produkcji. Strona wizualna też bardzo ładna, niejedno nowsze anime wygląda gorzej.

ocenił(a) film na 5
rollingstonesid

mimo upływu czasu i moich lat zrozumiałem wiele i przeżyłem, choć mój punkt widzenia co do tego anime nie uległ zmianie wydaje mi się ze jest ono skierowane do nastolatków którzy poszukują miłości w swoim życiu i ta historyjka miała pokazać to piękno tego uczucia, choć ja go nie dostrzegłem ani wtedy ani teraz uważam ze jest słabe i ocena jest zawyżona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones