PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 758
ocen
7,0 10 1 85758
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Johnatan i Mavis

ocenił(a) film na 5

Ja rozumiem, że Mavis jest wampirem i starzeje się inaczej niż ludzie, ale zarówno ona jak Johnatan wyglądają jak szesnasto-siedemnastolatki i o ile w pierwszej części mi to nie przeszkadzało, o tyle w tej widok 'nastolatków' wychowujących dziecko strasznie raził mnie w oczy.

ocenił(a) film na 6
jestemnikko

O tym samym pomyślałam w trakcie oglądania bajki:)

ocenił(a) film na 7
jestemnikko

oo tak, też mi to bardzo przeszkadzało

jestemnikko

Od kiedy 21-latek to nastolatek (Johnny w jedynce, Mavis 118), a przecież Dennis kończy 5 lat. To Jasiowi bliżej do 30.

ocenił(a) film na 7
jestemnikko

To jest bajka drogie dzieci, jak wiadomo w bajce wszystko zdarzyć może się, mi się podobała bajka.
Jeśli szukacie realnych rzeczy to wyjcie na zewnątrz, trochę powietrza.
Jak już tak doszukujecie się szczegółów to wampiry nie mogą mieć dzieci, a co zrobili w filmie zmierzch !

ocenił(a) film na 7
jestemnikko

niektórzy ludzie też wyglądają długo młodo, inni wyglądają na starszych niż są, czasem trudno stwierdzić czy ktoś ma 18 czy 26. Animacje są drogie w wykonaniu, te kilka lat nie musiało aż tak zmienić Jonathana, żeby trzeba mu było robić nowy projekt postaci + zawsze możemy założyć, że to zasługa dużej ilości ruchu (podróżowanie) i zdrowego żywienia (bo niby czemu Mavis miałaby się ograniczać tylko do zdrowego jedzenia dla Dennisa?) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones