PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 820
ocen
7,0 10 1 85820
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Jonathan?!

ocenił(a) film na 7

Czy tylko mi trochę przeszkadza, że Jonathan chyba nic się nie zestarzał? Mam nadzieje, że to jakoś wyjaśnią dobrze, a nie po prostu użyli jego modelu 3D który pozostał z poprzedniej cześć.

nieznajomy43

Niestety ale został użyty chyba ten sam model, przynajmniej ja nie zauważyłem różnic , mamy ten sam ubiór i zachowanie co patrząc na to że jeśli wcześniej miał 21 lat to teraz co najmniej ok 28 powinno być trochę zmienione. Ogólnie ta postać została pokrzywdzona. To że została zepchnięta na dalszy plan może się komuś podobać albo nie ale o ile w pierwszej części jego zachowanie mnie bawiło to w tej jest raczej żenujące. Sam motyw starzenie się może być użyty w trzeciej części która patrząc na wyniki finansowe raczej na pewno powstanie.

ocenił(a) film na 6
Woliq

ILE ON MA LAT?! Żartujesz sobie? Serio 28? Gdy oglądałam pierwszą część, to myślałam, że gość ma góra 16-17 lat, bo na więcej to on nie wyglądał i się nie zachowywał. Zresztą - teraz w drugiej części i on, i ta jego wybranka też zachowują się jak gimbusy. Twórcy się nie popisali...

Amadzia

Nigdzie nie jest podane ile mają dokładnie lat. Ale w pierwszej części gdy Jonathan dowiaduje się że Mavis ma 118 lat to aby nie zdradzić swojej tożsamości twierdzi że są w podobnym wieku czyli 121. Czyli można założyć że ona ma na "ludzkie" lata 18 a on 21. W drugiej części mamy przeskok czasowy, ślub, ciąża no i kończymy podczas piątych urodzin.

ocenił(a) film na 3
Amadzia

Zgadzam się, że zachowanie ich jako rodziców i dojrzałych ludzi było żenujące. Jonathan - selfie, oglądanie filmików na telefonie, jego relacja z dzieckiem bardziej wygląda jak relacja ze starszym bratem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones