PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 815
ocen
7,0 10 1 85815
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Czy córka Draculi nie była jeszcze dzieckiem?
Bo z zwiastunu wynika, że będzie miała dziecko z tamtym rudym kolesiem.
Więc nawet jak minie 20 lat to ona nadal będzie dzieckiem skoro jest wampirzycą.
Dziecko rodzi dziecko. Tego jeszcze nie grali.

ocenił(a) film na 8
HanysBoy89

Wieeesz, ona miała 118 lat, co filmowo (trochę nielogicznie, ale już nie poprawią) równa się naszym 18. Więc za ok. 10 lat byłaby już w całkiem 'normalnym' wieku.

HanysBoy89

no niby całkiem logiczne ale oni wg screenów w ogóle się nie postarzeli, cały czas wyglądają jak w pierwszej części. To oznacza ,że minęło nie dużo czasu ( a mogło by minąć te 10-15 lat). Mogli zrobić te postacie wyglądające doroślej, bo jeśli oni się nie zmienili, to oznacza ,że minęło małe czasu. To z kolei wiedzie do wniosków ,że Dracula wypuścił córkę z domu a ona już zaciążyła.

ocenił(a) film na 6
HanysBoy89

Mnie bardziej dziwi to że oni wogóle mają dziecko, przecież ona jest wampirem on człowiekiem (no chyba że to zmierzch). Ona będzie żała tam jeszcze z kilka set lat a on góra 80 lat. Nie wiem czy w filmie była mowa że go przemienią, albo czy w drugiej części on już jest wampirem.

ocenił(a) film na 5
ellum9119

Ale ich dziecko jest pół-wampirem.
Podobno w tym filmie będzie jakiś wróg i nie zjawi się tylko ojciec Draculi, ale i jego BRAT!!!
Dracula ma brata? Normalnie nie wierzę. O.O
"W drugiej części dojdzie do swoistego zjazdu rodzinnego. W hotelu pojawi się nie tylko ojciec Draculi, ale i jego dawno niewidziany syn. Tym razem to on wywoła zamieszanie."
Ciekawe, czy to prawda, że Dracula ma brata.

PandaSylwia

Tak sformułowane że nie wiadomo czy syn Vlada, brat Draculi czy syn Draculi...

HanysBoy89

Miała 18 lat więc już w pierwszej części nie była dzieckiem.

ocenił(a) film na 7
HanysBoy89

https://www.youtube.com/watch?v=i73c3dgGxRQ wydaje się, że niewiele się zmienili, trochę działa to na szkodę filmowi.

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

Ja tam wolę, żeby się nie zmieniali, mimo że to trochę nielogiczne. Zresztą, wydaje mi się, że jeśli Mavis jest wampirem, to powinna się wolniej starzeć (w sensie wyglądu). A wydawało mi się, że Johnny wygląda trochę inaczej, ale może to tylko wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones