PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 815
ocen
7,0 10 1 85815
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Uwielbiałam pierwszą część, w tym momencie doceniam ją jeszcze bardziej. Nastawiałam się oczywiście na kawałek świetnej bajki bo czego innego można się spodziewać, nigdy się na tym studiu nie zawiodłam. Jednak od pierwszych minut film wydawał się najzwyczajniej nudny, pozbawiony klimatu, brakowało mi w nim oprawy muzycznej która w pierwszej części była ogromnym atutem. Pierwsza połowa była po prostu nijaka... W drugiej zrobiło się znacznie zabawniej jednak mam wrażenie że film się tak naprawdę na niczym nie skupiał, mieliśmy nadopiekuńczą mamę, dziadka wampira z obsesją by wnuk okazał się wampirem, jakieś dziwne relacje między Mavis i Johnattanem gdzie temu drugiemu bardziej zależało by zadowolić Draculę niż własną żonę bądź dziecko, oraz wszechobecną dostępnośc internetu i urządzeń mobilnych telefonów, tabletów, laptoów, facebooki, nie wiem, naprawdę nie wiem po co to wszystko. Miałam wrażenie chwilami że połowy żartów dzieci nawet nie rozumiały a śmieli się tylko dorośli. Dałabymm 6 ale z sympatii do pierwszej częsci i postaci jest słabe 7.

junoa

Kolejna idiotyczna bajka która ogłupia i nie ma żadnej pozytywnej wartości dla dziecka.

junoa

Jonathan wcale nie chciał zadowolić Draculi. Współpracował z nim, bo on też wolał, by zamieszkali w hotelu, a nie zwyczajnym świecie.

Ja byłam w sali pełnej dzieci i naprawdę cały czas się śmiały, a w szczególności z remixu na YouTubie. Nie mam pojęcia których dowcipów dzieci mogłyby nie zrozumieć.

junoa

Ja lubię bajki, które nie mają pozytywnej wartości dla dziecka :D, ta bajka jest bekowa, a wszechobecny internet to wspaniała parodia naszej rzeczywistości: wszyscy wlepieni w swoje aplikacje.
Aczkolwiek rzeczywiście, historia nie jest już tak spójna, za dużo chcieli zrobić i rzeczywiście brak cudownej muzyki, która była w pierwszej części mega klimatyczna. Nie nastawiałam się jednak na to, że pierwszą część przebije, bo takie coś zdarzyło się tylko raz według mnie (Madagaskar 2).
Było dużo zabawnych scenek, były też te słabsze, ale no pośmiałam się ;).

junoa

Sama parodia internetu i wszelkiego rodzaju portali wyszła dosyć ciekawie i zabawnie. Bardziej irytowało mnie bezwstydne reklamowanie przez Sony swojego flagowego telefonu i to jeszcze w animowanej produkcji. Choć może tylko mnie to raziło gdyż sam miałem taki telefon i dlatego zwróciłem na to uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones