PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 838
ocen
7,0 10 1 85838
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Nie da się ukryć, że jedną z największych zalet pierwszej części było to, że scenariusza NIE napisał Adam Sandler, gdyż ograniczył się wyłącznie do podłożenia głosu, przez co żarty nie opierały się wyłącznie na bekaniu i pierdzeniu. Tu niestety przejął swoją obleśną i wybabraną w kupie i szczochach pieczę, przez co istnieje 90% szansy, na żarty rodem z przebieralni dla chłopców z gimnazjum. Obym się mylił, bo inaczej szkoda będzie tej pomysłowej, zabawnej i ciepłej animacji.

ocenił(a) film na 7
GandalfCzarny666

O matko, aż mi się niedobrze zrobiło....ten obrazowy opis sandlerowej pieczy niezwykle zadziałał na mę żywę wyobraźnię ;)
A tak na poważnie: obejrzałam dostępne zwiastuny i o ile z rozmysłem nie wybrano tylko fragmentów pozostałych scenarzystów - aby te sandlerowe wyszły dopiero w pełnej wersji - to nie wygląda to bardzo źle. No, ale drugie części zazwyczaj nie dorównują pierwszym, więc tak czy owak, nie ma się co za bardzo nastawiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones