PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 791
ocen
7,0 10 1 85791
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Superr !!

ocenił(a) film na 10

Nie umiem sie juz poprostu doczekac az HT 2 pedzie w kinach ! Ale najbardziej ciekawi mnie to czemu Jonathan ma tak bujne rude wlosy skoro jego matka jest bladynka raczej z prostymi wlosami a ojciec jakims wojskowym o bardziej , takze jasnych wlosach ! XDD

Anonim_xD_xD

Na zwiastunie widać że ojciec ma również rude włosy, tylko krótkie i już zaczynające siwieć.

ocenił(a) film na 8
Anonim_xD_xD

Czy wy wogóle oglądaliście pierwsza część? Mały ma bujne rude włosy po ojcu, a matka jest czarna o_O

monsiamihi

Nie chodzi o to czemu dzieciak z tego filmu ma rude włosy, tylko o to czemu jego ojciec (Jonathan z pierwszej części) takie ma.

ocenił(a) film na 8
Gato

Rodzice jego nie muszą mieć rudych włosów żeby on je mniał.Nawyrażniej ktoś z jego przodków był rudy.

monsiamihi

Albo po prostu sąsiad był rudy :)

Anonim_xD_xD

śmieszny jesteś! oceniasz zwiastun- żenada!

ocenił(a) film na 10
Marek84

Hmm moze zobacz , kiedy dodalam ten wpis . Bo wtedy jedyne co dalo sie ocenic to zwiastun . A nawet jesli to ta strona jest takze , do oceniania zwiastunow filmu . W swoim wpisie nie wykazales swojej inteligencji , ktorej pewnie nie masz za wiele . I kto tu jest zalosny ? ;D

Anonim_xD_xD

Osoba inteligentna powinna wiedzieć, że przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji. Istnieją też polskie znaki. I sens wypowiedzi oraz ortografia: "Ale najbardziej ciekawi mnie to czemu Jonathan ma tak bujne rude wlosy skoro jego matka jest bladynka (!) raczej z prostymi wlosami a ojciec jakims wojskowym o bardziej , takze (!!) jasnych wlosach ! XDD (?)"
Pozdrawiam.

Pottermaniaczka_filmweb

I "pedzie w kinach !" Padłam ze śmiechu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones