PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 820
ocen
7,0 10 1 85820
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Tragedia.

ocenił(a) film na 3

Nudny, głupi, przesadzony, bez fabuły, bez wniosków, za to z wymuszonymi żartami i mocno, MOCNO przegiętym slapstickiem. W porównaniu do pierwszej części - szmelc i dziadostwo najgorszego sortu. Przez większość filmu miałem na twarzy na zmianę wyraz zawodu albo pogardy dla twórców za spieprzenie tak dobrej koncepcji, jaką stworzyli w pierwszym. Dwa razy mi się kącik ust uniósł - jak wilkołak wyskoczył gonić kołpak samochodu po jego wybuchu i jak na samym końcu Dracula tańczył z ojcem. No i animacja jest dobra, chociaż naprawdę - mocno przesadzona momentami i ogólnie dużo mniej naturalnie wyglądająca niż w jedynce. Więcej pozytywów w tym filmie nie znalazłem.
Do tego te wymuszone nawiązania do współczesnego świata - ajfony, srajfony, pioseneczki, jakiś niby jutub, chvj wie co, wampir jeździ na rowerze (to by akurat mogło być spoko, gdyby nie było tak wyciągniętą z dupy i wyrwaną z kontekstu sceną jak tutaj), brak rozwoju postaci, brak wyrazistości, brak humoru, brak w ogóle czegokolwiek, co by sprawiło, żebym chciał to obejrzeć drugi raz.
Lipa, panie, chvj i grzyb.

ocenił(a) film na 3
yemeth1

W ogóle to miałem wrażenie, jakbym oglądał strasznie rozwleczony odcinek dziadowskiego serialu telewizyjnego zrobionego przez innych ludzi na podstawie pierwszej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones