PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 770
ocen
7,2 10 1 128770
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Drakula

ocenił(a) film na 7

Wiem, że pewnie mnie wyśmiejecie, ale kiedy oglądałam scenę w saunie to przyglądałam się wyłącznie postaci hrabiego. To tylko animowana osoba, ale wyglądał tak niesamowicie seksownie, że nie mogłam oderwać wzroku. Co sądzicie?

ocenił(a) film na 9
Oliwia92

http://solo-es-lindo-no-me-gusta.tumblr.com/post/58461915035

ocenił(a) film na 1
Oliwia92

xDDDDDD

ocenił(a) film na 9
Oliwia92

Ja wolę jego córkę Mavis ;)

ocenił(a) film na 7
Oliwia92

Sądzę, że jesteś śliczna i masz niezły gust filmowy ;) pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Oliwia92

Najlepsze i tak było ujęcie jak chwilę potem stał półnagi w samym ręczniku w sali balowej. Śmieszne ale czy tylko ja czekałam aż ręcznik spadnie? XD

ocenił(a) film na 6
Oliwia92

Haha a myślałem, że tylko ja mam takie paranoje i nie tylko przy tej bajce ;) Ale akurat tutaj tylko czekałem aż na ekranie pojawia się Mavis ;D Dziwne, niby postać animowana a tak działa na człowieka :)

Oliwia92

ojoj

ocenił(a) film na 10
Oliwia92

Jego córka jest niesamowita. Jej uśmiech, spojrzenie i też charakter. Wiem, że to tylko postać animowana ale postacie w tej bajce są naprawdę dobrze zrobione.
Z samego Hotelu to najmniej podobała mi się trzecia część, gdyż za bardzo przekombinowana. Tak samo można powiedzieć o kolejnych częściach Epoki lodowcowej gdzie mamuty walczą z meteorytem. Jak można z tego wziąć jakiś morał. Po pierwszej części Epoki , która była genialna i miała to coś tak odwrócić wszystko o 360 stopni i zepsuć klimat. Już Hotel Transylwania 3 wypada lepiej.


Tak czy inaczej jeśli kiedyś spotkam taką dziewczynę jak Mavis to będzie to mój Zing ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones