PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341516}

Hotel zła

Fritt vilt
5,9 9 570
ocen
5,9 10 1 9570
5,5 4
oceny krytyków
Hotel zła
powrót do forum filmu Hotel zła

Film nie taki

ocenił(a) film na 2

stary i zamiast straszyć akcją straszy muzyką ( jeszcze takie robią???), PRZEWIDYWALNOŚĆ BIJE PO OCZACH, FABUŁA OKLEPANA, GŁUPIA BLONDYNA KTÓRA MÓWI ŻE JEJ ZIMNO A BIEGA W GACIACH, JAKIŚ GOSTEK OCZYWIŚCIE ZE ZŁAMANĄ NÓŻKĄ NIE MOŻE BIEGAĆ, STRASZENIE SAMYCH SIEBIE ( GŁUPOTA ), AKCJA
oczywiście w ciemności, najlepsze jak laska nożem do pieczarek przebija grubo obachutaną szyje itd. ( dalej nie będe pisał bo zdradzę zakończenie ) daje 2 bo zakończenie miało miejsce w dzień, film dla ludzi którzy chcą stracić wieczór jak ktoś napisał wcześniej

ocenił(a) film na 5
stil_filmweb

o ile pamiętam (chodź oglądałam ten film dawno), blondyna chyba głupia nie była tylko lubiła zabawę.

ocenił(a) film na 7
stil_filmweb

Ja to widzę tak, że chciała się ubrać bo jako dziewicy nie było jej śpieszno do rozbierania się;)

stil_filmweb

Jak dla mnie film był dobry ;)
Ona chciała się ubrać przecież. Było pokazane w filmie; ;o Może faktycznie skoro było jej zimno to ja na jej miejscu ubrałabym się od razu, ale nie wnikajmy w takie szczegóły! Nie o to w tym filmie chodzi.
co do `straszenia samych siebie(głupota)` - dlaczego głupota.. zwykłe wygłupy. Aż takim sztywniakiem jesteś? Nie byłeś nigdy z kumplami gdzieś, nie wygłupialiście się? To były zwykłe żarty, jak dla mnie bardzo normalne i naturalne dla paczki przyjaciół ;) w takim miejscu aż prosi się, żeby raz kogoś nabrać i wystraszyć ;P
Mnie film trzymał dość w napięciu i się podobał :)

stil_filmweb

Ja to powiem, że film bez dobrej muzyki w ogóle nie będzie trzymał w napięciu. Nie wiem jak u innych, ale ja tak mam. Sama akcja nie jest w żaden sposób zdolna, żeby tak mnie wkręcić w fabułę, abym mógł potem powiedzieć, że film był dobry. To tak jak chce się zrelaksować, to słucham jednego rodzaju muzyki, a jak chce wykrzesać z siebie maksimum energii bo jestem np. na treningu to słucham innego rodzaju muzy. Tak samo mam oglądając filmy. Dobrze dopasowana muzyka działa :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones