PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341516}

Hotel zła

Fritt vilt
5,9 9 567
ocen
5,9 10 1 9567
5,5 4
oceny krytyków
Hotel zła
powrót do forum filmu Hotel zła

Norwegowie wiedzą OCB

ocenił(a) film na 8

To juz drugi norweski horror(na 2!) który przypadł mi do gustu. Jakis czas temu ogladalem Dead Snow i mimo tego ze byl to inny rodzaj horroru od tego to ogladalo sie go rownie przyjemnie.
Fabula oczywiscie banalna, film dlugo sie rozkreca ale ja przez te ponad 30minut absolutnie sie nie nudzilem. Mozna bylo poczuc klimat i polubic aktorow, moze nie wszystkich ;d Nie bylo tutaj scen z serii "zabili go i uciekl" i plastkiowych aktorek za co plus. Podobala mi sie atmosfera tego tajemniczego hotelu no i oczywiscie norweski krajobraz. Dwumetrowy ubrany w gruby kombinezon psychol tez niezle sie prezentowal. Norwegowie zrobili film ktory moim zdaniem sposrod innych takich amerykanskich produkcji zdecydowanie sie wyroznia. Zaraz zabieram sie za Hotel zla 2 a jedynce daje 7/10 :)

ocenił(a) film na 7
dolce8

także twierdzę że to jedne z lepszych slasherów (dwie części hotelu zła) .. i jedne z bardzo nie wielu które mi się podobały :)

dolce8

Popieram w 100%:)
Osobiście coraz bardziej przekonuję się i skłaniam do kina 'nieamerykańskiego' w którym liczy się tylko zysk.
Film dostaje mocne 7/10 za 'niebylejakość':)

dolce8

Też daje 7/10 i co rzadko się zdarza, sequel jest lepszy od jedynki :)
Cześci drugiej daje 8/10. Ale tam więcej było akcji. W końcu hotel a szpital to różnica.
Przy okazji polecam "Hotel śmierci" (See no evil), oglądałem już dawno - oceniłem na 7.

Kacper_1984

Druga część faktycznie była lepsza pod względem opowiedzianej historii ale za to w pierwszej części dało się lepiej poznać bohaterów - a to też jest dla mnie istotne dlatego obydwa oceniam po równo:) Jeden z najlepszych horrorów jakie widziałam ostatnimi czasy...
PeEs Hotel śmierci nie jest tak ciekawy, jak to na amerykańską produkcję przystało zdecydowanie za dużo brutalności...

ocenił(a) film na 8
dolce8

absolutnie popieram bardzo dobry horror ma niezwykły klimat i to napięcie 8/10.

ocenił(a) film na 5
dolce8

Jestem świeżo po obejrzeniu hotelu zła i muszę się zgodzić, że film naprawdę dobry. Przez bardzo długi czas zabierałem się za to Norweskie dzieło ale coś mnie powstrzymywało, jednak teraz śmiało mogę przyznać, że nie żałuję i za parę dni obejrzę część 2. Ocenić tego filmu jeszcze nie ocenię gdyż wiem, że zawyżył bym swoją notę jednak skłaniam się ku 6/10, 7/10
Horrorem bym tego nie nazwał raczej survivalowym thrillerem nie mniej jednak horror to mieli bohaterowie :D

ocenił(a) film na 8
hbhs

Napisz swoje doświadczania po obejrzeniu drugiej części. Jak dla mnie jest gorsza, Hotel zła 8/10 Hotel zła 2 7/10

ocenił(a) film na 9
dolce8

obie czesci bardzo mi sie podobaly, i to chyba pierwsze filmy nieamerykanskie ktore widzialam, 3maly w napieciu i co mi sie podobalo nie bylo zadnych zjaw, duchow czego nie lubie w filmach;) byl troche bardziej realistyczny hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones