PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341516}

Hotel zła

Fritt vilt
5,9 9 570
ocen
5,9 10 1 9570
5,5 4
oceny krytyków
Hotel zła
powrót do forum filmu Hotel zła

Już wkrótce ten film będzie w Kinie Grozy: http://img102.imageshack.us/img102/8452/coldpreywq3.jpg
Chociaż muszę przyznać, że z tytułem całkiem to spaprali - Hotel zła? To już wolę oryginalne Fritt vilt. Ale w każdym razie cieszę się, że film pojawi się w Kinie Grozy :)

ocenił(a) film na 6
Mathisek

Słyszałem o tym filmie pochlebne recenzje. Ale nota na FW jakaś słaba.

Mathisek

Nie wierzę 0_o. Po 15 miesiącah, od czasu Lęku, w końcu horror z pierwszej półki w Kinie Grozy. No może Zombie z Berkeley i Espectro były jeszcze dobre, ale reszta to zwyczajne słabiaki. Co dziwniejsze w Kinie Grozy Extra niemal w każdym numerze Carisma daje dobre horrory a nieraz nawet i hity (Broken, Masters of Horror). Dobrze że Cold Prey przełamie ta niechlubną passę bo od jakiegoś czasu zacząłem odnościć wrażenie że Kino Grozy jest adresowane do niedzielnych oglądaczy horrorów i tylko Extra mnie zadowolało;)

ocenił(a) film na 10
Mathisek

Kto wie kiedy będzie w KG? Kiedy premiera?

PrinceOfMovie

Dziś już widziałem w kiosku Kino Grozy z tym właśnie filmem.

rafcioo_2

Dzisiaj kupiłem w kiosku. Film rzeczywiście niezły, polecam wszystkim fanom horroru.Norweska produkcja przyjemnie zaskakuje, szczególnie na tle kiczowatych produkcji, którymi do tej pory karmiła nas Carisma. Ale widać, że tam też idzie ku lepszemu - najpierw seria Mistrzowie Horroru, a teraz zaczybaja wydawć filmy z 1 Polskiego Festiwalu Horroru. Oby tak dalej!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones