PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341516}

Hotel zła

Fritt vilt
5,9 9 570
ocen
5,9 10 1 9570
5,5 4
oceny krytyków
Hotel zła
powrót do forum filmu Hotel zła

nic sie kupy nie trzyma, film jest beznadziejny, zadnej grozy ;p to juz
klątwa byla staszniejsza ;p

ocenił(a) film na 8
violett19

violett19 a mogłabyś mi opowiedzieć o czym był ten film? Bo coś wydaje mi się, że pijesz do mnie tym komentem :) A filmu nawet nie widziałaś :)

_EemuU_

nie wiem o czym jest ;p;p ale wiem ze mi sie niepodoba ;p a ile strusiu masz wogole lat ze tak ze mna konwersujesz ??? he ? chcesz zebym zbresztala jeszce jeden twoj film ;p buhehe ;D pozdro

ocenił(a) film na 8
violett19

"nie wiem o czym jest ;p;p"

No to raczej było do przewidzenia :)

"a ile strusiu masz wogole lat ze tak ze mna konwersujesz ???"

Hm więcej niż Ty?? Przynajmniej po poziomie moich wypowiedzi w stosunku do Twoich moge to stwierdzić :) No i doceniam wiedze przyrodniczą :) wiedziałaś, że emu to struś :) Brawo.

"chcesz zebym zbresztala jeszce jeden twoj film ;p"

Nie pochlebiaj mi ja filmów kręcić nie umie więc mojego filmu raczej nie zbesztasz bo go nie ma :) A co do moich ulubionych to prosze bardzo :D można się będzie jeszcze bardziej z Ciebie pośmiać :)

I właśnie za to kocham filmweb...można się dowartościować dzięki takim osobą jak violett19. Naprawde dziękuje ) pozdro


ocenił(a) film na 5
_EemuU_

"I właśnie za to kocham filmweb...można się dowartościować dzięki takim osobĄ jak violett19. Naprawde dziękuje ) pozdro"

Pisze się "osobom", panie starszy. Patrząc na ten i pozostałe błędy można jednak mieć wątpliwości co do tego kto tutaj ma więcej wiosen na koncie. Ale to pewnie przez ten ptasi móżdżek :P. Co do tego, że można się tu dowartościować to się zgodzę ;).

ocenił(a) film na 8
Loszo

Łoszo no nie wiem co jest gorsze...zrobienie jednego błędu ortograficznego (no dobra większej ilości bo często zapominam zamiast "e" wstawić "ę") czy ocenianie filmu i pisanie pierdół o nim tylko dlatego, że nie lubi się użytkownika, który ma go w ulubionych :) jeśli uważasz to za coś głupszego to nie wiem kto tu jest ten "ptasi móżdżek" :) A brak polskich znaków co masz w zwyczaju może błędem nie jest? (to akurat można zrozumieć ale błąd to błąd przecież), :D Albo robienie literówek, których się innych czepisz na filmweb (a i Tobie się zdarzy jakąś zrobić)?? Już nie mówiąc o błędach interpunkcyjnych. Więc sam taki genialny nie jesteś. Tyle, że jest różnica między robieniem błędów, a robieniem ich i krytykowaniem za nich innych :D

O i widze, że Ci się jednak "Cold Prey" podobał skoro nadal zaglądasz na jego forum :D To cieszy...

ocenił(a) film na 5
_EemuU_

"jeśli uważasz to za coś głupszego to nie wiem kto tu jest ten "ptasi móżdżek" :)"

Ani jednego, ani drugiego nie robię, więc to nie mój problem.

"A brak polskich znaków co masz w zwyczaju może błędem nie jest?"

Ja mam w zwyczaju? Kiedyś owszem, pisałem bez polskich znaków, ale już się tego oduczyłem, życie staje się prostsze :).

"Albo robienie literówek, których się innych czepisz na filmweb"

Nie czepiam się literówek, tylko głupich błędów. Ale robię to tylko wtedy, kiedy inni to robią, ew. zarzucają innym głupotę, przy czym sami walą orty, że głowa mała.

"Tyle, że jest różnica między robieniem błędów, a robieniem ich i krytykowaniem za nich innych :D"

Polska trudny język.

"O i widze, że Ci się jednak "Cold Prey" podobał skoro nadal zaglądasz na jego forum :D To cieszy..."

A to film musi się podobać, żeby zaglądać od czasu do czasu na jego forum? Może po prostu zaglądam tu, żeby się dowartościować czytając twoje posty?

Loszo

haha o matko jak dyskusja :) goraco sie tu zrobilo ;p czemu Wy sie tak kłucicie ???? a z reszta popieram Brusa Willisa, a ciebie Emu nie lubie bo zbresztales moj step up ;p;p;p

ocenił(a) film na 8
violett19

"Polska trudny język."

No i prosze sam się wyśmiewasz, a co robisz?? Heh faktycznie "Polska trudny język". Cieszę się, że nie tylko ja mam z nim (nią?) problemy :) No i tu mogę Ciebie zacytować: " Nie czepiam się literówek, tylko głupich błędów. Ale robię to tylko wtedy, kiedy inni to robią, ew. zarzucają innym głupotę, przy czym sami walą orty, że głowa mała." Brawo :D :D Bardzo mądre szkoda, że sam się do tego nie stosujesz :)

violett19 a ja Cię lubie :) bo jest się z kim pokłucić :D a gdzie ja zbeształem "Step Up"?? Ja tylko napisałem, że arcydziełem kinematografi nie jest :)



ocenił(a) film na 5
_EemuU_

Wklepuj w google "ironia" i czytaj.

Z mojej strony tyle. A wy się dalej "kłućcie" ;).

ocenił(a) film na 8
Loszo

Heh tylko gdzie jest ta ironia?? Bo faktycznie chyba tępy jestem, że jej nie widze...albo Ty się nią zasłaniasz bo sam swojej głupoty pokazać nie chcesz :D Nie ma to jak udawać kogoś kim się nie jest (człowieka mądrego).

_EemuU_

hehe :) no to jak chlopcy ;p malżenskie konflikty juz za nami:) to co robimy trojkat ;p;p Boze czemu to nie jest potrtal randka.pl :D xD ale ubaw...

ocenił(a) film na 5
_EemuU_

No dokładnie, jesteś tępy :).

"Nie ma to jak udawać kogoś kim się nie jest (człowieka mądrego)."

Nie ma to jak udawać głupszego niż się jest ;). No chyba, że jesteś głupszy niż myślałem.

ocenił(a) film na 8
Loszo

No wiesz ja zrobie błąd to jest to skandal, okropna głupota itp. Ty zrobisz błąd to jest to ironia :D fajnie :D Nic proponuje zakończyć tą świetną dyskusje :) Pozdro

ocenił(a) film na 5
_EemuU_

"No wiesz ja zrobie błąd to jest to skandal, okropna głupota itp."

Bez przesady, że zaraz skandal. "Głupota" wystarczy ;).

Mój błąd był zamierzony, twoje nie, taka subtelna różnica ;).

ocenił(a) film na 8
Loszo

Ja też moge sobie napisać, że moje błędy były zamierzone....i kto mi udowodni, że nie :D Koniec :D

ocenił(a) film na 5
_EemuU_

Ty nawet nie wiesz gdzie je zrobiłeś :P. Tylko żebyś na teście gimnazjalnym nie porobił przez przypadek takich "zamierzonych błędów", bo punkty polecą.

ocenił(a) film na 8
Loszo

A Ty swoje błędy widzisz, ale przecież to są "celowe błędy" (tak, tak ja nigdy nie napisałem, że je robię tylko Ty) i "ironia". Heh koleś smutny jesteś. Ja się do błędów przyznać umie, Ty nie i to jest przykre :) Tak właśnie jest z tymi dziećmi z podstawówki.... Idą ciągle w zaparte (i cóż, że znają ortografie skoro we łbie siano). Co ciężko w szkole było? Tabliczki mnożenia nie umiesz? Więc ja odpuszczam jako ten mądrzejszy (ale dalej tępy). Ktoś tą dyskusje zakończyć musi. No, ale oczywiście pewnie zapragniesz mieć ostatnie słowo dla siebie, aby jeszcze mnie zgnoić i pokazać, jaki jesteś genialny w "Polska trudny język" (chyba nigdy ta "ironia" nie przestanie mnie bawić). Dla mnie temat skończony. Miłego dnia sfrustrowany "człowieku".

ocenił(a) film na 5
_EemuU_

"Ja się do błędów przyznać umie, Ty nie i to jest przykre :)"

Pewnie, że ja też "umie" się przyznać do błędów ;). Tyle tylko, że rzadko je robię, a jedyny jaki zrobiłem tutaj był zamierzony (jednak ort to nie był). To było na tyle oczywiste, że tylko głąb może tego nie dostrzec :P.

"Tabliczki mnożenia nie umiesz?"

Dawno mnie tego uczyli, ale coś tam jeszcze pamiętam :). Tylko co to ma do rzeczy? :D

Piana z pyska, elaborat spod klawiatury... Chyba uderzyłem w czuły punkt z tym testem gimnazjalnym ;).

ocenił(a) film na 8
Loszo

hmmmm no z 4 lata bym musiał kiblować w gimnazjum aby sobie ten test teraz napisać więc nie trafiłeś :D

"To było na tyle oczywiste, że tylko głąb może tego nie dostrzec :P."

Już oryginalna forma "Polski język ciężko gadać" jest niepoprawna więc tylko głąb może zmieniać oryginał na jeszcze gorszą wersje (sory nie głąb ale geniusz). Widać, że Cię nikt nie lubi skoro musisz się na tym forum wyżywać :D No nie dziwi mnie to...

ocenił(a) film na 5
_EemuU_

"hmmmm no z 4 lata bym musiał kiblować w gimnazjum aby sobie ten test teraz napisać więc nie trafiłeś :D"

No to jesteś wyjątkowo prymitywny jak na swój wiek chłopczyku ;).

ocenił(a) film na 8
Loszo

Jak to się mówi: "Głupszemu się ustępuje"...dawałem Ci szanse nie ustąpileś czyli sam jesteś głupszy ode mnie dziewczynko (to by tłumaczyło tego Bruce Willisa w avatarze):) Ja dyskusje kończe bo nie chcę Ci dawać przyjemności z dalszego "dyskutowania" bo widać, że to lubisz. Nie jest to jednak oznaka normalności (i kto tu jest prymitywem).

ocenił(a) film na 5
_EemuU_

"sam jesteś głupszy ode mnie dziewczynko (to by tłumaczyło tego Bruce Willisa w avatarze):)"

Idąc twoim tokiem myślenia i patrząc co ty masz w avatarze jesteś pewnie zoofilem ;).

"Nic proponuje zakończyć tą świetną dyskusje :)"
"Koniec :D"
"Dla mnie temat skończony. Miłego dnia sfrustrowany "człowieku"."
"Ja dyskusje kończe..."

Już tak kończysz i kończysz od kilku postów i skończyć nie możesz :P.

"Nie jest to jednak oznaka normalności(i kto tu jest prymitywem)."

Jeśli umiesz liczyć równie dobrze jak znasz ortografię, to cię uświadomię, że napisałeś w tej dyskusji tyle samo postów co ja (nie licząc tego do violett) ;). Zatem w najlepszym wypadku jesteś równie prymitywny i nienormalny jak ja ;).

Loszo

matko z tego co ja tu czytam to jaks wojna sie zrobila ;) niewierze, ja napisalam tego pierwszego komenta zeby Emu dokuczyć :) wiecie co wam powiem Obaj jestescie nienormalni !!! xD zeby o takie pirdoły sie sprzeczac ;p Obaj kończycie i nie mozecie przestac ;)ale przynajmniej jest smiesznie ... :):);)

ocenił(a) film na 5
violett19

O przepraszam, ja nigdzie nie napisałem, że kończę :).

"ale przynajmniej jest smiesznie ... :)"

A myślałaś, że czemu tutaj zaglądam? :)

Loszo

bo nie masz nic innego do roboty.... ??? :)

ocenił(a) film na 5
violett19

No przecież cały czas tutaj nie siedzę, a to długo nie zajmuje, więc na wszystko się znajdzie czas :).

Loszo

oj chyba nie ... heh ja tu czesto wchodze bo lubie sie kłucić ;p Ty jak widze masz gadane xD a co sie stalo ??? Emuu zrezygnowal z pogawedki ;p ... dawaj teraz sie ze mna pokluc... xD

ocenił(a) film na 5
violett19

Wreszcie skończył tak jak pisał, w jego przypadku to było do 4 razy sztuka ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones