PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537547}
6,2 10 594
oceny
6,2 10 1 10594
Huśtawka
powrót do forum filmu Huśtawka

film ambitny, z pięknym krajobrazem w tle...
nie słychać wulgaryzmów (może z pięć razy użyto soczystej łaciny)...

trzeba się na takie filmy otworzyć, wczuć się, zamiast aktorów widzieć siebie...
do mnie dotarło, i naprawdę cały film albo byłam wściekła na głównego bohatera, albo było mi go żal...

dobry film, bardzo dobry... wręcz szał :)

ocenił(a) film na 10
Assapan1991

ABSOLUTNIE!!! 10/10

eskimos79

ano :))

ocenił(a) film na 7
Assapan1991

Również uważam, że film całkiem przyzwoity. Można by rzecz, że piękny w swojej prostocie.

Martine_Vallace

otóż to :)

Assapan1991

Zgadzam się! rewelacja i taki niemoralizujący na siłę!

ocenił(a) film na 7
anusia007

Mi się w tym filmie bardzo podobały zdjęcia. Szczególnie scena na huśtawce w kroplach deszcze, nie przypominam sobie żebym w polskim filmie, widziała do tej pory równie piękną scenę. Kolejną taką sceną jest ta w której kochanka głównego bohatera wita go ubrana w lampki...i on widząc jak bardzo ona potrafi go zaskakiwać, zapomina o miłej i ciepłej rodzinnej Wigilii. To co mi się podobało w tym filmie to przedstawienie rozdarcia między ciepłem rodzinnym, a potrzebą ekscytującej, świeżej, namiętnej miłości do kobiety. Ciekawym zabiegiem było wprowadzanie dźwięku tykających przedmiotów np. zegara. Bohater w pewnym momencie "wraca" do tego tykania, zaczyna mu brakować rytmu jaki miał z żoną. To film, który przyjemnie się oglądało, jednocześnie brakuje trochę elementów zwrotnych, zaskakujących. Idealna, zbyt perfekcyjna żona, szalona kochanka i rozdarty mężczyzna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones