PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557619}
7,0 74 796
ocen
7,0 10 1 74796
6,9 24
oceny krytyków
Hugo i jego wynalazek
powrót do forum filmu Hugo i jego wynalazek

sobowtór

ocenił(a) film na 7

Sacha Baron Cohen jako nadzorca stacji kolejowej w tym filmie jest strasznie podobny do
Arthur Bostrom odtwórcy oficera Crabtree w 'Allo'Allo

anula0001

Miałem takie samo skojarzenie :P

ocenił(a) film na 6
anula0001

Tak! Sam czekałem aż powie "Good Moaning" (Dzin Dybry :D)

Lexian

Hehehe... ja podobnie! :)))

ocenił(a) film na 9
anula0001

No serio prawie identyczny ;)

ocenił(a) film na 7
anula0001

Cały czas się zastanawiałem czy to ten z Allo Allo ;-) Może się na nim wzorował?

ocenił(a) film na 7
wiktoratgmail

http://barnflakes.blogspot.com/2011/12/lookalikes-16-officer-crabtree.html

wiktoratgmail

ciekawe zdanie " Martin Scorsese's new 'family film', Hugo, a strong contender for worst film of the year."

ocenił(a) film na 9
anula0001

Nawet nie wiesz ile masz racji. Podczas seansu w kinie gdy tylko pojawiał się na ekranie, to ktoś z widowni kwitował to głośnym "Dzieńdybry!"

ocenił(a) film na 8
Hagan

Jak go zobaczyłem to od razu przypomniał mi się oficer Crabtree ;) ale zaraz pomyślałem przecież mamy 2012 "już prawie 2013" rok jakim cudem on tak młodo wygląda. Dopiero po chwili skojarzyłem że to Sacha Baron Cohen.
Film bardzo mi się spodobał, szczerze powiem, że pomimo że nie lubię filmów familijnych to kilka razy się wzruszyłem, chyba na stare lata dziecinnieje ;)
Film dostał 8 gwiazdek -- Polecam

wojtek86_filmweb

hehe, miałam identyczny ciąg skojarzeń

anula0001

racja

anula0001

Miałem to samo skojarzenie:)

anula0001

to dowodzi tylko tego, że amerykanie to idioci i we wszystkim szukają tylko powiązań i skojarzeń stereotypowych na 100% postać była celowo tak dobrana
ale z linku który wiktoratgmail pozostawił można przeczytać zdanie " Martin Scorsese's new 'family film', Hugo, a strong contender for worst film of the year."

ocenił(a) film na 8
anula0001

Dziń Dybry

ocenił(a) film na 7
gotkot

Oglądałem film nie znając obsady i byłem przekonany, że to Arthur Bostrom. Zupełnie zapominając o upływie czasu.

ocenił(a) film na 8
anula0001

Mnie to nie przyszło do głowy, bo poznałem Cohena, ale faktycznie - świetna analogia i trafna uwaga!

ocenił(a) film na 8
anula0001

Też miałem takie skojarzenie :)

ocenił(a) film na 8
giovanni50

To tak jak mnie.

ocenił(a) film na 6
anula0001

Bostrom był groteskowy jak wszyscy w "Allo, allo", no ja widziałem go także w roli negatywnego bohatera jako Don Felipe w "Powrocie na wyspę skarbów", ale to nie była duża rola w tym serialu. Tylko Rene Artois mówił do Crabtee czasami sierżancie, czasami oficerze Crabtee a sierżant przynajmniej w naszej armii nie jest oficerem !
Sacha Baron Cohen to jednak negatywna postać w tym filmie, ewoluująca w stronę dobra, ale to taki zimny, wyrachowany karierowicz zamykający sieroty w klatkach wraz z tym dobermanem i tak zawzięcie ścigający przez cały film Hugo.

ocenił(a) film na 7
anula0001

Pierwsze co mi przyszło do głowy, fajnie że nie tylko ja od razu to zauważyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones