PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737221}
6,5 779
ocen
6,5 10 1 779
Hyena Road
powrót do forum filmu Hyena Road

... jest tylko jedna dobra scena.

ocenił(a) film na 8
tkow

Bogactwo treści twojej wypowiedzi wskazuje na gimbusa, co na ostatnią gwiazdkę dostał dostęp do internetu

ronin29

... raczej na kwintesencje esencjonalności wypowiedzi. Twoja na kompleks niezbyt bystrego z małym przyrodzeniem, który musi go zaleczać wyzywając innych.

ocenił(a) film na 8
tkow

Nazywanie "kwintesencją esencjonalności" takie pierdy jest tyle samo żałosne co pretensjonalne. I ciekawe dlaczego ci się od razu nasuwają jakieś skojarzenia z małym przyrodzeniem... podsunę - impotencja czy tylko przejściowy kryzys? Mówię oczywiście o twoich wypowiedziach... oczywiście

ronin29

Ulżyło ? ... teraz czep się swojej baby.

ocenił(a) film na 4
tkow

Niektórzy myślą, że jak coś więcej napiszą to od razu są wielkimi erudytami a inni to tylko gimbaza albo przedszkole. Czasem nie ma co się o filmie rozpisywać, bo nic ciekawego w nim nie ma. Jak koleś chce coś więcej nich szuka recenzji w necie. Od 91 roku zajmuję się informatyką i miałem dostęp do netu. Skończyłem studia informatyczne i doktoranckie, ale tylu palantów co teraz to nie widziałem w sieci. Byle szczyl dostaje smartfona z netem i myśli, że zawojuje świat durnymi wpisami lub selfie. Żenada.

Film klasy B bezwarunkowo. Nuda, flaki i sr..nie na pustyni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones