PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737221}
6,5 769
ocen
6,5 10 1 769
Hyena Road
powrót do forum filmu Hyena Road

Wojna przedstawiona bez upiększeń, dobrze napisane dialogi, niezła gra aktorska, bohaterowie, których można polubić i wiele innych pomniejszych elementów sprawiły, że film mi się spodobał. Żołnierze to zwykli ludzie z krwi i kości - nie jakieś łajzy jak to zazwyczaj pokazują w brytyjskich filmach typu "Kajaki" lub nie jacyś amerykańscy superRambo, którzy w pojedynkę wygrywają bitwę lub wojnę...
Polecam.

ocenił(a) film na 6
drenz

Zgodzę się że realistyczny bo film niektóry ujęciami przypomina film dokumentalny.Fajnie oddany klimat Afganistanu bez zbędnych upiększeń, jedyne co mi się nie podobało w filmie to sceny wymiany ognia, wtedy było widać budżetowość tego filmu i brak polotu.Żeby było jasne nie chodzi mi o batalie jak w szeregowcu ryanie tylko po prostu tym sceną brakowało dynamiki.Nie mniej jednak film niezły trzyma poziom!

Shade83

Tak, te sceny były niestety mizernie nakręcone, gdzie miejscami wydawało się, ze oddają strzały w powietrze lub mając ich w mieście wręcz jak na widelcu strzelają ponad nimi. Jednak z kolei inne pozytywnie zaskakiwały jak pierwsza scena z ładunkami oraz zamach w mieście jak to pokazane było z wnętrza samochodu. Jednak jako całość można polecić fanom filmów wojennych czy z wojną w tle.

ocenił(a) film na 6
drenz

Zdecydowanie można.Sorry za błędy dopiero teraz dostrzegłem ile baboli narobiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones