PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737221}
6,5 769
ocen
6,5 10 1 769
Hyena Road
powrót do forum filmu Hyena Road

Nie wiem jak to się stało że taka perełka mi umknęła ! Pewnie przez ''du usrania'' reklamowanie filmów z gatunku Marvel ---kapitan hameryka i pralnia sfajdanych gaci...Kanadyjczycy zrobili kapitalny film. Sceny batalistyczne nakręcone tak--że i ''Amerykańscy marines'' nie wstydzili by sie w nich zagrać:-) Dużo lepszy niż ''Kajaki'', ''13 godz''czy ''Sand Castle''....O kupie pt ''Niewidzialny wróg'' nie wspominam....Duży plus i mocna 7. Polecam

Jaberwoocky1

Umknął tak samo jak i mi o czym pisałem wcześniej. Wydaje mi się, że odpowiedz jest prosta - to nie produkcja ze wzgórz Hollywood. Bez tego całego marketingu i bez wsparcia US DOD (Departament Of Defense) który jeśli nawet nie finansuje to wspiera (np. logistycznie, udostępniając zasoby) produkcje typu jak Lone Survivor bo potrzebują "tworzyć" bohaterów. Specjalnie nawiązałem do Lone Survivor bo po obejrzeniu filmu Berga dałem mu automatycznie 10/10 a cała historia Marcusa Luttrella stała się wręcz kultowa a on sam bohaterem. Z czasem poznałem ją bardzo, bardzo dobrze czytając różne późniejsze publikacje związane z operacją Red Wings i oglądając wszytko co jest dostępne w necie na jej temat a głównie same wywiady i przemowy Marcusa Luttrella. Po kilku latach już wiem, że, w co ciężko uwierzyć, cała ta historia to jedna wielka lipa a Amerykanie, jedna z największych porażek działań specjalnych przekuli w sukces i wykreowali tak potrzebnych im bohaterów. Właśnie głównie przy pomocy Hollywood.
A tutaj mamy małą, Kanadyjska produkcję która bije na głowę większość tych zza ich południowej granicy lecz bez całej tej machiny marketingowej i $$$ ten film to prawie jak niezależna produkcja... A przez sam fakt, że kręcono ten film w Afganistanie w realnych warunkach z prawdziwymi żołnierzami, sprzętem itp powinno być o nim głośno!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones