PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133757}

I żyli długo i szczęśliwie

Ils se marièrent et eurent beaucoup d'enfants
6,8 3 129
ocen
6,8 10 1 3129
I żyli długo i szczęśliwie
powrót do forum filmu I żyli długo i szczęśliwie

świetny film

ocenił(a) film na 8

oczywiście - jak zwykle- nie trafi w gust każdego..może i trzeba dobrego momentu,żeby się spodobał, odpowiedniego nastroju,wieku..
bo nie jest to film dla bardzo młodych , mimo ,że może i lubią muzykę Radiohead
trzej kumple + ich kobiety, zony ,kochanki..w tle idealne hinduskie ? małżeństwo , o którego wzajemnej miłości mogą tylko pomarzyć.
ale i bywają dobre chwile, nic nie jest złe na zawsze..
miłośników Jasia Deppa ostrzegam- gra w sumie około 10 minut - jest nieznajomym :)
ale ...

harley56

Zgadzam się, bardzo dobry film. Świetnie wyważony wątek komediowy i dramatyczny. Dzięki temu nie jest to kolejny dołujący obrazek ze zdradą małżeńską w tle. Plus doskonałe aktorstwo.

czeresniara

Ten film mnie zdołował na maksa... Dawno nie widziałam czegoś tak smutnego i demotywującego.

ocenił(a) film na 6
szklaneskrzydla

Mało widziałaś

alexportnoy

Być może pięć lat temu owszem, mało jeszcze widziałam i może nie doświadczyłam dostatecznie wiele (czy w ogóle kiedykolwiek będzie taki moment w życiu?). W każdym razie jakie to ma znaczenie, jeśli to były moje prawdziwe emocje, właśnie te pięć lat temu? Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej ze swoją odpowiedzią w odległą (z mojej perspektywy) przeszłość, mimo, że ta odpowiedź zupełnie nic mądrego chyba nie wniosła do wątku... Nie skorzystałam z tego ani ja obecna, ani ja dawna więc dobrze, żebyś chociaż Ty się poczuł lepiej, inaczej szkoda Twojego i mojego czasu. Pozdrawiam.

harley56

"może i trzeba dobrego momentu,żeby się spodobał, odpowiedniego nastroju,wieku.." ehh do ilu świetnych filmów się to odnosi, to jest że tak powiem wręcz kwintesencja, tego czy nam się film spodoba czy nie, choć nie zawsze to tak działa, czasami jest to bardziej skomplikowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones