PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630823}

I żyli długo i zaplątani

Tangled Ever After
7,2 26 809
ocen
7,2 10 1 26809
5,3 3
oceny krytyków
I żyli długo i zaplątani
powrót do forum filmu I żyli długo i zaplątani

Boki zrywać!

ocenił(a) film na 10

Mówiąc szczerze liczyłem na więcej Julka i Roszpunki, ale i tak świetnie się bawiłem :P.

ocenił(a) film na 9
andrzej_goscicki

Mnie najbardziej rozbawiło święto patelni o ile dobrze pamiętam ;D

ocenił(a) film na 10
fandisneya

Hmm? Patelnie stał się chyba głównym orężem straży. Poza tym to były sentymentalne "niespodzianki" dla nowożeńców. Specjalnie dla nich przygotowali min. lampiony i właśnie patelnie. Święta nie pamiętam :P.

ocenił(a) film na 9
andrzej_goscicki

Właśnie słabo to pamiętam, nie wiem czy to było święto czy coś innego.

ocenił(a) film na 10
fandisneya

Wiesz, ja to widziałem tylko raz, więc ja też mogę czegoś nie pamiętać :P. Kiedy widziałem te wszystkie "atrakcje", czyli wypuszczanie lampionów itp. to pomyślałem że to z okazji ślubu. Dla nowożeńców. Może jakieś święto było, ja nie pamiętam :P.

Widać jednak na końcu filmu, że patelnia zastąpiła miecze w królestwie ;).

andrzej_goscicki

to jest druga część zaplątanych? czy tylko pokazanie ślubu? gdzie to można zobaczyć?
bo w kinie to chyba tego nie było...

ocenił(a) film na 10
Ally84

Zapewne już znasz odpowiedź, ale mimo wszystko...

To jest krótkometrażówka, której głównymi bohaterami są Maximus i Żaba (Pascal). Pokazany jest tylko i wyłącznie ślub Julka i Roszpunki. Jestem przeciwny piractwu, więc powiem ci, że dodali tą że krótkometrażówkę do filmu "Kopciuszek" ;). Tak właśnie ja ją obejrzałem i tak polecam zrobić wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones