PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630823}

I żyli długo i zaplątani

Tangled Ever After
7,2 26 810
ocen
7,2 10 1 26810
5,3 3
oceny krytyków
I żyli długo i zaplątani
powrót do forum filmu I żyli długo i zaplątani

Ile bedzie trwać ten film?

użytkownik usunięty

Mam nadzieję, że nie będzie on trwać krócej niż 30 min.

ocenił(a) film na 6

http://www.slashfilm.com/poster-disney-short-tangled-after/

Wg nich, będzie to krótki sequel, chociaż w sumie nie ma za wielu szczegółów.

Będzie trwać około 6 minut.

użytkownik usunięty
Thumbelina

ojejku, a sądziłam , że zrobią porządną kontynuację, cóz i tak na to czekam.

ocenił(a) film na 8

nie będzie on trwał na pewno więcej niż 10 minut ponieważ będzie puszczany przed innym filmem ( piękna i bestia 3D ) więc nie można liczyć nawet na te 30 minut, ale i tak bym go chciała zobaczyć ;) ,,porządna" kontynuacja na razie się nie zapowiada, ale może kiedyś, podobno jakieś plany już są, ale bez dobrego pomysłu nic nie będzie.
Krótki sequel prawdopodobnie będzie można zobaczyć 13 stycznia 2012, tak jak wcześniej wspomniałam przez filmem ,,Piękna i Bestia 3D" ale wszystkiego dowiemy się za 3 dni ;p

Mika9842

Widziałam już ! :D
Trwa 6 minut i 19 sekund (jak dobrze pamiętam). ;)

Bardzo fajny ! ;D

Zawiodą się tylko Ci którym zależało bardziej na Roszpunce i Julianie bo krótkometrażówka skupiła się praktycznie na Pascalu i Maximusie. ;)

Tym razem postawili na humor a para młoda pojawia się na początku i na końcu filmiku. :)

Mika9842

OTO LINK DO CAŁEGO FILMU (PO ANGIELSKU I W ŚREDNIEJ JAKOŚCI – KINÓWKA) :

http://www.youtube.com/watch?v=ElZwPNhrgcg

ocenił(a) film na 8
Pisarka

No, no, nieźle im to wyszło ;PP dzięki za linka ;]
Fajnie się ktoś śmiał, kręcąc ten film ;DD
Ale no miło tak było znów zobaczyć naszych ulubionych bohaterów filmu w komplecie ;)
Krótko ale zabawnie, teraz czekać tylko na 2 część Zaplątanych ;P
Właśnie jutro idę do kina, tylko nie wiem jeszcze na co, nie mogę się zdecydować, polecasz coś? Myślałam nad ,,Kot w butach" bo tak jakoś nabrało mnie na oglądanie właśnie czegoś w tym typie, jak patrzyłam repertuar w kinie no to chyba tylko to mnie szczerze zaciekawiło ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones