PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762711}
3,9 5 527
ocen
3,9 10 1 5527
6,8 8
ocen krytyków
I Am the Pretty Thing That Lives in the House
powrót do forum filmu I Am the Pretty Thing That Lives in the House

...przez te marne oceny przegapiłabym wiele doskonałych filmów. Na szczęście (zachwycona wręcz filmem February) sięgnęłam po ten. Film jest smakowity, powolny, oniryczny, ma doskonałą muzykę, która wreszcie nie sugeruje, kiedy się bać głośnym BOOOOM! JUMPSCARE! Atmosfera niemal tak gęsta, jak w February, piękne kadry, świetna stylizacja domu, aktorów. To jest takie Dziecko Rosemary trochę. Świetnie! Cieszę się, że nadal powstają filmy, które są w stanie mnie zachwycić, wywołać gęsią skórkę i atmosferę niepokoju bez flaków, wrzasków i plastikowych straszydeł. I jeszcze są przyjemne dla oka. Najs.

ocenił(a) film na 1
theblackestblack

Nie zgodzę się z tym, że film nie dawał znaków kiedy będzie coś straszniejszego, bo było to oczywiste. Z resztą Twojej wypowiedzi też się nie zgadzam, ale ta jedna rzecz jest raczej kłamstewkiem niżeli subiektywną opinią.

ocenił(a) film na 9
Heklo

Jest różnica między straszeniem, że coś nagle wyskoczyło zza winkla,albo trzasnęły drzwi/coś spadło z hukiem na podłogę,a powolnym budowaniem napięcia, chociażby przez muzykę, która też nie podglasnia się o milion decybeli w kluczowym momencie. I mimo, że jest to film nie w twoim guście,to na pewno nie zasługuje na 1,gdzie jeden to filmy, które są obrazą dla intelektu,typu polskie komedie lat 90 do czasów obecnych,american pie,horrory typu ludzka stonoga,transformersi i inne filmy tego typu o niczym itd. Jest naprawdę MASA filmów bardzo obiektywnie rzecz biorąc gorsza od tego, więc zarzucając mi brak obiektywizmu (nie wiem tylko,jaki bym miała mieć interes w nadmiernym jego zachwalaniu),sam wysil się na obiektywną ocenę.

ocenił(a) film na 1
theblackestblack

Już to zrobiłem, ten film jest o niczym. Przed momentami zaplanowanymi przez twórców jako te straszniejsze, widz był uprzednio informowany, że coś się zaraz stanie. Jeśli tego nie zauważyłaś to nic nie mogę na to poradzić. Transformersi to film akcji, nie wiem po kiego wała się w nim doszukiwać głębi, ma przynosić rozrywkę i to robi, jest widowiskowy i nie usypia jak I am the bla bla bla. Ten film to brodzik.

ocenił(a) film na 9
theblackestblack

Zgadzam się z każdym zdaniem. I tez oceniłam film na 9. Rewelacyjny.

ocenił(a) film na 2
theblackestblack

ale w tym filmie jest właśnie taka scena, że nagle przed główną bohaterką wyskakuje duch i muzyka podgłaśnia się o milion decybeli, a ona wrzeszczy w niebogłosy - jakieś 15 minut przed końcem filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones