PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775508}
6,4 14 214
ocen
6,4 10 1 14214
5,8 15
ocen krytyków
I Don't Feel at Home in This World Anymore
powrót do forum filmu I Don't Feel at Home in This World Anymore

warto poświęcić czas na obejrzenie, może nie jest do wybitne dzieło ale kawałek porządnego kina ;)

maciej_janicki

Spoiler : jak myślisz Tony przeżył na końcu czy nie ? ciężko to ocenić sam film dobry 7/10 powoli się rozkręcał.

ocenił(a) film na 7
Ricky79

historia kręciła się swoim rytmem, fakt ;) ale za to naprawdę przyjemnie, a nawet zabawnie - w znaczeniu może nawet tragikomicznie. Co do tego grilla na koniec.... po filmie się zastanawialiśmy nad tym i to grubo.... ja stawiam że to chyba zwidy jej po silnych lekach - aczkolwiek był ten sąsiad murzyn, żona że przeżył - w końcu Ruth go tachała na rękach i miała jakieś doświadczenie medyczne.... pozamiatali ta końcówką ;)

maciej_janicki

Mi sie wydaje że przeżył bo ten mąż koleżanki gadał do niego jak ma smażyć i nie przypalić, no chyba nie gadał do siebie ?:)

Ricky79

Oczywiście, że przeżył. Przy grillu stoi podpierając się laską, a do tej pory jej nie używał

ocenił(a) film na 7
maciej_janicki

Paranoidalny film - 7/10 !!!

ocenił(a) film na 10
maciej_janicki

Film świetny :D Taki dramat - komedia, bardziej komedia :D Najbardziej się uśmiałam przy scenie w tej willi :D

- jesteś upośledzona??!!
- co??
- oni nie są z policji!!
- wiem o tym!!
- to dlaczego z nimi rozmawiasz??!!
- BO MI SIĘ K***A NUDZI!!!!

:D :D

ocenił(a) film na 8
ewelina_m

rozdane :D piękne kino, idealne w mój gust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones