PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718925}
5,9 1 936
ocen
5,9 10 1 1936
I Saw The Light. Historia Hanka Williamsa
powrót do forum filmu I Saw The Light. Historia Hanka Williamsa

Film sam w sobie przeciętny. Abraham prześliznął się po życiu Williamsa, trochę chyba chciał uderzać w dokument (via: dziwne wstawki między poszczególnymi latami życia piosenkarza) i w efekcie całość okazała się mało spójna, rozwleczona, momentami nawet nudnawa. Nie można odmówić jednak pięknej oprawy wizualnej (zdjęcia na plus) i muzycznej. Aktorsko też wysoki poziom, Olsen na przykład mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie, zwłaszcza swoim akcentem.

Niestety, tylko jedna scena wywołała mój absolutny zachwyt – intro i Tom Hiddleston wykonujący utwór "Cold, cold heart".

ocenił(a) film na 5
Goszka_

A gdzie można to zobaczyć? :D

ocenił(a) film na 5
adam_l

Na put locker.is – oglądałam po angielsku, ale chyba są też angielskie napisy; dobra jakość :)

ocenił(a) film na 5
Goszka_

Bardzo dziękuję ;)

ocenił(a) film na 6
Goszka_

Nic dodać nic ująć, warsztatowo poprawny ale chwilami za dużo czerpie z Walk The Line, wręcz momentami będąc identyczny. Za to aktorsko na duży plus. Imponująca adaptacja angola Hiddlestona jako południowca i muzyka country.

ocenił(a) film na 5
Machu22

Hiddleston sobie radzi generalnie i z filmu na film robi coraz lepsze wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones