PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 520
ocen
7,1 10 1 29520
7,2 18
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

Film "edukacyjny"

ocenił(a) film na 1

Film mówi o tym, że przyjażń i seks to to samo. Miłość to tak naprawdę "bzykanie się" ( nie ważne z kim i jakiej płci jest partner, skoro i tak kończy się tak samo). Bohaterowie są cool bo palą, piją biorą narkotyki. Wierność i inne zasady moralne w miłości nie istnieją. Bardzo wychowawczy film. Stosunki płciowe trwają w tym filmie kilka sekund, gry wstępnej zero, a dziewczyny i tak są zadowolone i tylko czekają, żeby je "przelecieć". Co za wypaczający wyobraźnię obraz!?

użytkownik usunięty
subrealism

Nie chce cie martwic buraku, ale twoj opis na profilu swiadczy o tym, ze jestes strasznym debilem. Hahaha.

ocenił(a) film na 9
subrealism

Twoja wypowiedz potwierdza tylko fakt, iz jestes za glupi/a (nie chce mi sie sprawdzac Twojej plci), a zeby zrozumiec ten film...

użytkownik usunięty
cezarymordawski

A ja się zgadzam z Subrealismem, widocznie również nie zrozumiałam tego genialnego, metafizycznego dzieła.


ocenił(a) film na 1
subrealism

Również nie zrozumiałem tego dzieła. Jedyne co z niego wyniosłem to informacja o tym, że jeśli umiera się na raka trzeba przelecieć kilku nastolatków. Świetnie ;)

Ale tak jest w Meksyku który graniczy z USA, i bardzo dużo czerpie z tamtej kultury - na jego niekorzyść.

ocenił(a) film na 10
2012

"jeśli umiera się na raka trzeba przelecieć kilku nastolatków" - tak! Trafiłeś w samo sedno, dokładnie o to tutaj chodziło :D i teraz to już kwestia gustu: podoba Ci się to, albo nie :P Mi na przykład bardzo xD

subrealism

Subrealism, jeśli masz zamiar się uczyć z filmów jak postępować z kobietami, to chyba coś Ci się pomyliło. Film pokazuje jak postepują ci konkretni ludzie. Nie jest to żadna wskazówka jak żyć, czy coś w tym stylu. Jeśli szukasz filmów edukacyjnych, popytaj w szkole.

ocenił(a) film na 6
Yorick

Subrealism masz rację ten film to kicz..tyle o nim słyszałam aż w końcu postanowiłam zobaczyć cuż to takiego i się rozczarowałam. Beznadziejny, albo podobnie jak moi przedmówcy nie zrozumiałam głębi, tego wybitnego dzieła filmowego która pozostanie dla mnie nieprzenikniona. Chyba że jakiś entuzjasta powyższego flmu będzie tak miły i nakieruje mnie na jego interpretację, byłabym dozgonnie wdzięczna. Pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones