PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 528
ocen
7,1 10 1 29528
7,2 18
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

Rozterki wewnętrzne

ocenił(a) film na 2

Długo miałam wątpliwości jak właściwie ocenić ten film. Jak dla mnie jest jedną wielką sprzecznością. Refleksje nad życiem i śmiercią, przyjaźnią i miłością mieszają się z zwykłym "rżnięciem". Nie da się tego nawet nazwać seksem, to po prostu zwierzęce "rżnięcie". Film pozostawił mi w głowie mieszane uczucia. Z jednej strony dostrzegłam w nim pewną głębie, w niektórych momentach byłam poruszona i wzruszona, jednak uczucia te psuły sceny rozmów o seksie i same sceny zbliżenia. Uważam że seksualność człowieka została w tym filmie potwornie zdeprecjonowana, zniekształcona, zbeszczeszczona. Gdzieś w fabule zagubiła się głębia, przesłanie, metafizyka. Przyznaję, ten obraz momentami był poruszający, zwłaszcza wątek Luisy sprawił na mnie wrażenie, ale wszelkie można powiedzieć "wzniosłe" uczucia, zadumę psuł wszechobecny (moim zdaniem zniekształcony i brutalny) erotyzm. Jest to obraz poruszający i zastanawiający, zmusza do myślenia i może poniekąd doszukiwania się tej "głębi", ale seks w tym filmie aż razi, jest go za dużo.

ocenił(a) film na 9
katrrina

Seksualność została tu " zdeprecjonowana, zniekształcona, zbeszczeszczona", ponieważ tak właśnie traktują ją bohaterowie, zwłaszcza para młodych machomenów. Jest to po prostu film stawiający (w tej kwestii przynajmniej) na realizm.

katrrina

Zgadzam się z oceną tego filmu. Płytki, wulgarny i nijaki. 2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones