PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 528
ocen
7,1 10 1 29528
7,2 18
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

Zastanawia mnie, dlaczego chłopcy zerwali ze sobą kontakt. Chodziło o wspólnie spędzoną noc czy powód był jakiś głębszy? To pierwsze wydaje się dość trywialne... A może powodem było złamanie ustalonych zasad? Proszę o odpowiedź!

ocenił(a) film na 9
coniglio_elettrico

Gdyby chodziło o złamane zasady rozeszli by się prędzej. Moim zdaniem chodzi o wspólną noc.

ambiwalentna

też sądzę, że chodzi tutaj o wspólną noc i przyznanie się do seksu z dziewczyną przyjaciela.

użytkownik usunięty
nihilistka

nie mogli przeboleć, że się posunęli za daleko. nie mogli odnaleźć się w takiej sytuacji.

coniglio_elettrico

Obydwu zawsze chodziło o to, by czerpać radość z życia ale przy zachowaniu określonych zasad. Z czasem zaczęli je łamać, w sekrecie przed drugim z przyjaciół, i kiedy ich sekrety wyszły na jaw (np. że każdy z nich spał z dziewczyną przyjaciela) pozornie obracali to w żart ale w rzeczywistości zaczęli zastanawiać się czy naprawdę są przyjaciółmi, skoro posuwali się do takich świństw i ukrywali to jeden przed drugim...

Wspólna noc, wzajemny pocałunek tylko przypieczętowało tę sprawę. Zdali sobie sprawę, że przekroczyli niewidzialną granicę, którą zawsze mieli w świadomości ale nastał w końcu czas, że ją przekroczyli. Wtedy każdy z nich stracił szacunek zarówno do siebie jaki i do przyjaciela...

Nie wiem czy jasno to wyraziłam ale myślę, że zrozumiecie...

użytkownik usunięty
Ewi

bardzo ładnie :)

ocenił(a) film na 9
Ewi

Tez mi sie bardzo podoba Twoje wyjasnienie Evi. Zastanawialem sie nad tym kiedys w sumie... Pozdrawiam Cie madra istoto:)

Ewi

"nastał w końcu czas, że ją [granicę] przekroczyli. Wtedy każdy z nich stracił szacunek zarówno do siebie jaki i do przyjaciela" - bardzo ładnie ujęte :)

ocenił(a) film na 8
Ewi

jasno^^ powiem nawet bezbłędnie^^

ocenił(a) film na 10
coniglio_elettrico

przede wszystkich chodziło o ich wspólną noc gdzie całowali sie i nie wiadomo co jeszcze. powiązane jest to również z dojrzewaniem. przychodzi taka chwila ze każdy idzie w swoja strone. nie zmienia sie tylko rodzina. przyjaciele w wiekszosci przypadków odchodza zwłaszcza ci z wieku nastoletniego. dodam jeszcze tylko ze film bardzo mi sie podobał. pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
koszanka

smutna rzeczywistośc.. ja po obejrzeniu filmu, dalej nie moge uwierzyc ze taka przyjazn sie zakonczyla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones