PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92296}

I uderzył grom

A Sound of Thunder
4,7 3 963
oceny
4,7 10 1 3963
I uderzył grom
powrót do forum filmu I uderzył grom

Świetny 8/10

ocenił(a) film na 8

Na wstępie proszę - nie sugerujcie się opiniami innych osób. Według mnie film jest bardzo dobry. Efekty specjalne, wbrew niektórym opiniom są znakomite natomiast aktorstwo jeszcze lepsze. Przede wszystkim proszę zwrócić na wizje świata, i rzeczy w 2055 roku, gdyż wszystko daje do myślenia. Więcej szczegółów nie zdradzę, dlatego gorąco polecam do obejrzenia!

Naxel

Mam wrażenie, że mówisz o innym filmie...

ocenił(a) film na 3
Dorry_2000

dokładnie ;)

ocenił(a) film na 3
Naxel

O Jezu. Naćpałeś sie na tym filmie? Przecież to jedna niescisłość.
I o jakiej wizji swiata mówisz?

ocenił(a) film na 1
Naxel

Czy jest na sali lekarz?

ocenił(a) film na 1
Grifter

Tego filmu nie da się oglądać. Takiego kiczu i tandety już dawno nie widziałem. 1/10 - jedyny film, którego nie obejrzałem do końca z powodu zniesmaczenia i zdegustowania.

ocenił(a) film na 10
Grifter

@Grifter, a co, będziesz rodził? Wody ci odeszły?

ocenił(a) film na 1
Sony_West

Będę aplikować pavulon debilom...

ocenił(a) film na 10
Grifter

Czemu chcesz aplikować sobie pavulon?

ocenił(a) film na 1
Sony_West

Dobrze wiesz komu chcę. Wiem, że prawda cię boli, że w idealnym społeczeństwie byłbyś wyeliminowany.

ocenił(a) film na 8
Naxel

Czy wy mówicie serio? Nie mogę uwierzyć, że nikomu się nie spodobał... Oglądałem go z rodziną i wszyscy go wychwalali, jak dla mnie bardzo dobry film, ale nie będę się już powtarzał...

ocenił(a) film na 1
Naxel

Badziej serio się nie da. Ten film jest przerażająco słaby.

ocenił(a) film na 1
_Pablos_

Słaby to chyba za lekko powiedziane. Doprawdy brak słów, by opisać te wszystkie plastikowe idiotyzmy, które miały miejsce na ekranie...

ocenił(a) film na 5
Grifter

Fabuła jest całkiem ciekawa, oryginalna i ciekawsza od niejednego kasowego hitu. Niestety reszta pozostawia bardzo wiele do życzenia, efekty specjalne jak i gra aktorska na miernym poziomie. 7/10 z dwadzieścia lat temu film byłby hitem ;).

ocenił(a) film na 1
bloody7

Fabuła jest idiotyczna, naciągana i czerpiąca nieudolnie pomysły z kilku innych filmów. Reżyseria katastrofalna. Techniczne strony filmu to fuszerka a aktorstwo to dno. Skąd wziąłeś to 7/10?

Naxel

Naxel nie przejmuj się tymi szczekającymi pieskami, film jest dobry i nie jesteś Ty ani ja nie jestem jedynymi osobami, którym się podobał. Po prostu, trzeba zaszczekać pozytywną opinię, to taka cecha niektórych filmwebowych malkontentów. Tacy zwykle nie piszą i nie wnoszą nic pozytywnego do dyskusji. Niektóre teksty są żywcem przeklejane z innych recenzji. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 7
Naxel

ja lubię takie filmy :) mi się podobał

użytkownik usunięty
Naxel

Film mi się spodobał,mimo kiepskich efektów specjalnych i czasami kulejącej gry aktorskiej.Lubię takie klimaty,ocena 5/10.

Ps.Ci,co oceniają film na 1 chyba nigdy nie widzieli zaprawdę złego filmu,jak Yonggary z 1999 czy Rekinado.

ocenił(a) film na 10

Ci, co oceniają ten film na 1, to po prostu taka prostacka widownia, która nie umie myśleć samodzielnie, a najlepiej bawi się w kinie, gdy bohater na ekranie powie "ku*wa". Wtedy tępak jeden z drugim zaczyna się rechotać i pluć popcornem naokoło siebie, bo usłyszał ukochane słowo.

Naxel

Oczywiście, że całkiem przyzwoity, przed chwilą obejrzałem i to paradoksalnie z tego powodu, by się ponabijać z filmu, na którym większość nie pozostawia suchej nitki. Czasem mam taki humor, że obejrzałem kiedyś "Sharknado", "Rekiny z plaży" i tym podobne głupoty do odmóżdżenia, a tu miła niespodzianka, film "I uderzył grom" w porządku, efekty OK, fabuła nie ogranicza się do napieprzania w potworki z karabinów plazmowych. Nie przejmuj się opinią niedorostków, co to szukają tu jeno zaczepki, np. tekstami jak "Będę aplikować pavulon debilom", "w idealnym społeczeństwie byłbyś wyeliminowany".

Naxel

mi tam się podobał lepszy niż jakiś piąty element

cedro11

http://img6.glitery.pl/dev6/0/068/339/0068339917.jpg

ocenił(a) film na 1
cedro11

Ludzie debil no normalnie debil

ocenił(a) film na 10
kitano11

tak? To właśnie myślisz, patrząc w lustro?

ocenił(a) film na 6
cedro11

Bez Willisa piąty element byłby strasznym gniotem gorszym od tego filmu.

cedro11

Oglądałem "Piąty element" w kinie skuszony nazwiskiem reżysera i grających tam aktorów, zaś ten przed chwilą na monitorze komputera i ten faktycznie jest lepszy.

ocenił(a) film na 10
Naxel

Mnie się bardzo podobał. Uważam, że jest rewelacyjny. A tymi, co wysyłają Ciebie "do lekarza" się nie przejmuj. Z tego, co zdążyłem zauważyć, ten film podoba się ludziom o wysokim IQ. Natomiast ci o niskim IQ piszą najczęściej, że to kicz i słabe aktorstwo. Cóż, plebs, to plebs. A Ty oglądaj film z przyjemnością i ciesz się dobrym kinem, jako i ja.

Sony_West

wg. Mensy mam IQ 152 ... a ten film to totalna klapa jak dla mnie ..... więc coś z twoją teorią nie tak jest

Naxel

rozumiem że twój wpis to taki żarcik jest

ocenił(a) film na 3
Naxel

efekty znakomite ??? :) gra - b.dobra??? :)
na pewno chciałes ocenic ten film? :)

Naxel

Film jest naprawdę niezły, ale stado baranów musi się oczywiście doczepić dupereli.
Zdecydowanie bardziej nudziłem się na wielu, ale to wielu kasowych rewelacjach s-f, których budżet był o niebo większy. Przykładem może być poroniony Awatar, niektóre części obcego, nadęty Prometeusz itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones