PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92296}

I uderzył grom

A Sound of Thunder
4,7 3 963
oceny
4,7 10 1 3963
I uderzył grom
powrót do forum filmu I uderzył grom

lubie Burnsa... ale ten film to kpina :) efekty smieszą...
film obroniłby się tylko wówczas gdyby zrobili z niego komedie ;)

MilanM

niemożliwa ta kwota

ocenił(a) film na 3
markin

ledwo przebrnąłem przez tą padaczkę ;)

MilanM

ty chociaż przebrnąłeś :)

ocenił(a) film na 3
markin

heheh ledwo, bede przestrzegał innych przed tym "arcydziełem" ;)

MilanM

no to misja otwarta dostaniesz 120 Xp do siły woli :)

ocenił(a) film na 2
markin

Właśnie!
Te 80mln to jakaś bzdura! Po tym co widziałem osobiście stawiam na 80tys, bo to jedyna realna kwota. No chyba, że producentami byli zdolni w przewałkach chłopcy z platformy, to odcięli sobie za fatygę te trzy zera do kieszeni ;)

ocenił(a) film na 3
MilanM

pewnie 79 999 000 poszło na gażę Bena :)

MilanM

Powodem tego pewno jest jakość efektów specjalnych w tamtych czasach (technologia idzie szybko do przodu). Trzeba zaznaczyć, że ten film powstał tak naprawdę w 2002 roku, a nie w 2005. W 2005 miał premierę przez problemy z bankructwem firmy i dopiero po paru latach wydano ten film. A 3 lata różnicy to w świecie technologii ogrom czasu.

ocenił(a) film na 3
butryk_2

Niby dużo, ale też mało. Są filmy np. 2012 roku, które mają świetne CGI i oglądając je teraz nic im nie ujmuje. Nie ma co się oklamywac. W filmie były zrobione tragiczne efekty specjalne nawet na 2002 rok.

ocenił(a) film na 3
butryk_2

I nawet nie chce mi się wymieniać filmów przed 2002 rokiem, które mają o niebo lepsze efekty...

ocenił(a) film na 2
butryk_2

Ważna rzecz - ten film jest młodszy od filmu "JURASSIC PARK" o 9 lat.

ocenił(a) film na 2
Erna_Shorter

Jurrasic Park, przepraszam za literówkę.

MilanM

a mi się bardzo podobał

ocenił(a) film na 6
MilanM

To byla pierwotna kwota 80 mil ale umarl producent i zbankrutowała jego firma. Cytat wikipedia "Po tym, jak Franchise Pictures zbankrutowało na etapie postprodukcji, pozostali sponsorzy przekazali na współpracę jedynie 30 milionów dolarów z pierwotnie przyznanych 80 milionów dolarów. "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones