PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540902}
7,2 1 388
ocen
7,2 10 1 1388
IMAX: Hubble 3D
powrót do forum filmu IMAX: Hubble 3D

Trochę ubogi w treści,w tle słyszymy głos narratora Leonarda,który bardzo powoli przekazuje nam informacje,nie wiem czy to był zamierzony efekt ale jak dla mnie trochę drażniący,myślę że lepszym pomysłem byłby ktoś nieznany,a tak wyglądało jakby Leonardo opowiadał nam jakąś "bajkę",widać ewidentnie że film jest skierowany do młodej widowni...No i zabrakło takich smaczków informacyjnych jak np:ile waży kombinezon astronauty albo ile kosztuje.Gdzieś wcześniej oglądałem inny film w tv,tytułu nie pamiętam(może ktoś przypomni)gdzie ilość informacji była większa i ciekawsza.A pro po tego kombinezonu,takie cudo kosztuje coś koło 10 milionów dolarów!
No dobra wracając do filmu,drugą małą wadą jest to że jest bardzo krótki,co potęguje wrażenie tylko liznięcia tematu.
W zamian dostajemy piękne widoki naszej planety widzianej z kosmosu,która wygląda niesamowicie pięknie....Imponujące wrażenie robi ta wielka błękitna kula,taki trochę dysonans(niezgodność)miedzy tym co widzimy na co dzień z dołu -taka szarość aż dziw że tak pięknie to wygląda z góry.No co by tu nie mówić nasza planeta bije na głowę drogę mleczną włącznie ze wszystkim mgławicami.

ocenił(a) film na 7
aronn

Zgadzam się ze wszystkim oprócz lektora, bo ja byłam na filmie z dubbingiem i nie czułam nic takiego. Wg mnie mogło być mniej teorii na temat budowy teleskopu a więcej ujęć czy odkryć zrobionych/ dokonanych przez niego. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones