PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011953}

IO

6,1 13 977
ocen
6,1 10 1 13977
6,4 42
oceny krytyków
IO
powrót do forum filmu IO

Że Mateusz Murański zagrał osła?

Detroid

Idzie Murański koło piaskownicy i słyszy jak jeden chłopczyk do drugiego mówi:
- Michał, a wiesz czym się różni Murański od osła?
Murański łapie go za ucho:
- No, czym się różni, gówniarzu!?
- Niczym, niczym, panie Murański!
- No, ja myślę ...

Shadow_dawnego_gggggg

No niestety, RIP dla Mateusza Murańskiego.

Burshi

no i wlasnie takie obrzydliwe komentarze jak wyżej doprowadziły do tego...

ewa_mroczek92

chyba kpisz. za bardzo się bawił i "to" go zmiotło z planszy.

Grifos

nie bawił się a uciekał w używki od hejtu. Za życia pamiętam te komentarze pelne nienawiści ,gróźb czy życzeń smierci. Myślę ,że jak każdy miał swoj limit i znalazł taki a nie inny sposób ucieczki... Mam nadzieję, że to będzie nauczka dla tych, którzy się do tego przyczynili i wstyd im spojrzeć w lustro.

ocenił(a) film na 6
ewa_mroczek92

Mógł się z tym liczyć, kiedy zachowywał się jak osioł! Osioł jest najłagodniejszym określeniem jego postawy w internecie!

ewa_mroczek92

weź przestań pier... głupoty ,jak ktoś się przejmuje tekstami obcych ludzi z netu to znaczy że już ma nierówno pod sufitem :]

ewa_mroczek92

Przynajmniej od miesiąca nic nie ćpa

Shadow_dawnego_gggggg

Pokój jego duszy. Już nie pojedzie za ocean. Niestety.... A przecież jego kariera (walki, aktorstwo) dopiero się rozkręcała.

Detroid

O zmarłych albo dobrze albo wcale.

pio73

To co powiesz o Adolfie Hitlerze czy Józefie Stalinie?

Detroid

Nic nie powiem.

Detroid

Nic nie powiem, bo o zmarłych albo dobrze albo wcale... Nie no kurcze XD Co ty dajesz za porównanie?Zbrodniarz wojenny, przez którego zginęło miliony ludzi, a koleś, który nie skrzywdził tak naprawdę za bardzo nikogo.

pio73

Punktuje te okropne powiedzenie, że o zmarłych albo dobrze, albo wcale. Murański był kontrowersyjną postacią i mają prawo chodzić o nim opinie negatywne po śmierci. Już abstrahując od tego, że napisałem to, kiedy jeszcze żył. Ty natomiast piszesz, że o dobrych, albo dobrze albo wcale, a jak Ci się poda jakiś przykład, to odpisujesz, że o nim można źle. No chłopie, zdecyduj się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones