PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31784}

Ich noce

It Happened One Night
7,9 10 543
oceny
7,9 10 1 10543
8,1 28
ocen krytyków
Ich noce
powrót do forum filmu Ich noce

W jednej scenie, w której Clark ściąga koszulę, okazuje się, że nie ma on podkoszulka. Widzowie-mężczyźni zaczęli masowo naśladować Clarka, i sprzedaż podkoszulek w sklepach drastycznie zmalała; tak utrzymywała się przez dwa lata.

p.s. Ech, co to były za czasy; Clark rozsiadając się w autobusie pełnym pasażerów, spokojnie wyciąga fajkę, i puszcza sobie kłęby dymu. Spróbujcie to zrobić dzisiaj... :):) No, może w Polsce, między wsiami...:)

Jaromil

ach, zapomniałem; obowiązujący od niedawna w Polsce zakaz palenia w publicznych przybytkach, środkach komunikacji, pozbawia palaczy tej przyjemności w tychże miejscach; więc o paleniu w autobusie nie ma mowy.

Jaromil

i całe szczęście i szkoda, że dopiero od tak niedawna :]

Jaromil

Może dla palaczy palenie fajek w autobusie to nic, ale ja sam szczerze nie chciałbym się dusić od dymu. Już nawet nie mówiąc o dłuższej podróży.

ocenił(a) film na 10
Jaromil

Wowczas palenie bylo jak oddychanie :)

ocenił(a) film na 10
Jaromil

Panie kolego, chyba od dawna nie mieszkasz w Polsce, bo zakaz palenia w wielu miejscach publicznych (teatry,kina, szpitale), i środkach transportu (autobusy) został wprowadzony gdzieś w połowie lat 90 :)
Sam już nie palę, ale nie powiem, urokliwie byłoby wyjąć sobie papieroska (jeszcze tego tytoniowego, jak dawniej, nie ta chemia co teraz) i zapalić w dowolnym miejscu, dla rozluźnienia, nie narażając się na 'proszę dowód osobisty' co i mnie niestety kiedyś spotkało...

Bruce_Lee

masz rację, Broosie. nieściśle się wypowiedziałem. miałem na myśli restauracje, kawiarnie, itp.

Jaromil

Haha. Palił jak lokomotywa, ale ileż w nim uroku. Może nawet więcej niż w ,,Przeminęło z wiatrem". Aktor, który do scen - kto się lubi, ten się czubi - nie miał i nie ma konkurencji!

ocenił(a) film na 6
Jaromil

Hah ciekawa historia, ja akurat zawsze noszę podkoszulki, jak John Mclain xD.

Jaromil

Kiedyś wzorcem mężczyzny był "Marlboro Man", przystojny kowboj w reklamach tych papierosów. Dziś facet w rurkach i truskawkowym papierosie elektrycznym w ręku:-)

JackHolborn

taa kowboj z rakiem pluc xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones