PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35185}

Idź i patrz

Idi i smotri
8,2 19 009
ocen
8,2 10 1 19009
8,7 15
ocen krytyków
Idź i patrz
powrót do forum filmu Idź i patrz

Wiem, że wszystko to kwestia gustu ale to jest jedynie niezły film. Za dużo komplikowania prostego obrazu. Warto obejrzeć, ale nie dawać mu zawyżonej oceny z poprawności politycznej albo "bo tak wypada". No chyba, że zwyczajnie się mylę i nie widzę uroku tego filmu tam gdzie widzą go inni :).

ocenił(a) film na 10
Martes_foina

To że nie widzisz uroku tego filmu to wcale się nie dziwię. Bo film ten nie jest do podziwiania lecz do pokazania prawdy o bezsensowności i okrucieństwie wojny. W/g mnie nikt tak jak Rosjanie i Białorusini nie potrafi oddać w filmie potworności wojny. Jeśli nie wierzysz to wyobraź sobie co z tym scenariuszem zrobili by Amerykanie w tym ich Hollywood. Tylko zakończenie tego filmu do mnie nie bardzo przemawia. Właśnie dlatego że jest takie patetycznie amerykańskie.

walkip

Gdyby miał pokazywać tylko prawdę byłby okrutniejszy. Na tle historii wypada słabo. Za dużo w nim niespójności, a wiele scen tworzonych jest jakby na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones