PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480366}

Idol z piekła rodem

Get Him to the Greek
6,1 22 394
oceny
6,1 10 1 22394
6,4 9
ocen krytyków
Idol z piekła rodem
powrót do forum filmu Idol z piekła rodem

Bardzo się zdziwiłem jak zobaczyłem Seana Combsa w roli Sergio - niestety okazało się że nie ma on za grosz talentu aktorskiego. W przeciwieństwie do Russella Branda, który momentami był nieokrzesany niczym sam Jack Sparrow. Za to Jonah Hill chyba postawił sobie za punkt honoru zostać najgrubszą gwiazdą hollywood :-)
Dość o aktorach - film ogólnie niezły, ale bez rewelacji. Można się kilka razy uśmiać, ale nie wiem czy do niego jeszcze wrócę.

ocenił(a) film na 6
atique

co do Russella zgodzę się w 100% - świetnie zagrał swoją rolę - natomiast Hill spisał się średnio, jak to na niego przystało, nie jest z niego dobry aktor, ale to gra w takich filmach, że na jego grę przymyka się oka. co do filmu mam identyczne zdanie: jest niezły, można się pośmiać, ale raczej nie wrócę do niego. film dobrze ukazuje funkcjonowanie showbiznesu i zachowanie/wybryki tzw. "gwiazd"

ocenił(a) film na 4
atique

Puff Daddy byl wlasnie najjasniejsza postacia tego filmu,sceny z nim rozsmieszaly najbardziej,za to Jonah wkurzal mnie strasznie.film ogolnie na 4+,kilka smiesznych scen ale wiekszosc niestety glupkowatych

ocenił(a) film na 8
rafal394

Zgadzam się, mi się też podobał P.Diddy czy Puff Daddy - wiadomo, o kogo chodzi. Co do filmu - nie spodziewałam niczego innego, jak tylko durnowatej komedii, więc w ogóle nie czuję się rozczarowana ;)

atique

Film ogólnie był niezły, było kilka zabawnych momentów, Jonah Hill zagrał nieźle, ale myślę, że stać go na wiecej, Diddy porażka, ale na szczęście za wiele go nie było, a jak już był to w głupkowatych scenach w których jego beztalencie aktorskie aż tak się nie wyróżniało.

ocenił(a) film na 5
Masterofcinema

Russell jak dla mnie był boski!;)

Masterofcinema

Jeśli chodzi o rap,to talentu raczej też nie ma-pseudo raper z dupy.

atique

Puff tak źle nie zagrał złego szefa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones